عصر بازارمدیران خودرو

آغاز توزیع بن‌کارت‌های‌فیزیکی‌نمایشگاه کتاب در شعب و پیشخوان

عصر اعتبار- مشاور اجرایی نمایشگاه‌های کتاب با اشاره به عاملیت این بانک در سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران، از توزیع بن کارت‌ها از روز ۲۹فروردین تا پایان زمان برگزاری نمایشگاه در تمامی شعب و پیشخوان خبر داد.

آغاز توزیع بن‌کارت‌های‌فیزیکی‌نمایشگاه کتاب در شعب و پیشخوان
نسخه قابل چاپ
شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، مهدی اکرمی با بیان این مطلب، افزود: همچنین به منظور رفاه حال متقاضیان، در 130 شعبه منتخب این بانک در سراسر کشور ، روز جمعه 30 فروردین ماه از ساعت 9 تا 13 بن کارت فیزیکی توزیع خواهد شد.

  وی افزود: ثبت نام کنندگان برای دریافت بن کارت خود از شعبه باید حتما کارت ملی و کارت دانشجویی به همراه داشته باشند.
  اکرمی در ادامه با اشاره به اینکه بانک شهر به عنوان تنها بانک عامل نمایشگاه کتاب بین المللی تهران، مدرن‌ترین دستگاه‌ها و ابزار الکترونیک را جهت سهولت در انجام امور بانکی در این نمایشگاه‌ مستقر می‌کند، افزود: باجه مرکزی بانک شهر در نمایشگاه با بیش از 15 کانتر، تمامی خدمات بانکی مورد نیاز بازدیدکنندگان را ارائه خواهد داد و همچنین 4 باجه بانکی نیز در سطح نمایشگاه قرار خواهد داشت.
  اکرمی تصریح کرد: برای دسترسی بهتر اهالی کتاب و بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب پایتخت 8 دستگاه خودپرداز سیار(خودرو سیار) در محوطه مصلی، 15 دستگاه خودپرداز سالنی در محوطه سالن های مصلی، 3 دستگاه پیشخوان شهرنت و 4 خودپرداز در سطح نمایشگاه پیش‌بینی شده است و همچنین 25 وب‌کیوسک برای کسانی که مایل هستند بن‌کارت‌ فیزیکی خود را در داخل نمایشگاه دریافت کنند، در نظر گرفته‌ شده است.

  وی در ادامه از ارائه حدود 4 هزار دستگاه کارتخوان به ناشران و اهالی کتاب در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد و گفت: این بانک با تمام توان به ارائه خدمات بانکی به اهالی کتاب و کتابخوانی در این نمایشگاه خواهد پرداخت.

  بر این اساس، سی‌و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 4 تا 14 اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۲ ماه پیش
    آرشیو