عصر بازار

رئیس کمیته امداد:

کمیته امداد پرداخت‌ وام ۵ میلیونی فوری به همه سیل‌زدگان ‌را اجرایی کرد

عصر اعتبار- رئیس کمیته امداد کشور کشور گفت: کمیته امداد پرداخت‌ وام ۵ میلیونی فوری به همه سیل‌زدگان ‌را اجرایی کرد.

کمیته امداد پرداخت‌ وام ۵ میلیونی فوری به همه سیل‌زدگان ‌را اجرایی کرد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از تسنیم، پرویز فتاح صبح امروز به جهت سفر یک روزه و بازدید میدانی از مناطق سیل زده وارد ایلام شد و مورد استقبال مقامات استانی ایلام قرار گرفت.

  رئیس کمیته امداد کشور کشور در بدو ورود به  فرودگاه ایلام در جمع خبرنگاران، هدف از سفر خود را حضور میدانی در مناطق سیل‌زده استان از جمله ماژین دره‌شهر و منطقه عرب رودبار و کنترل روند ساخت و ساز منازل مسکونی مددجویان آسیب‌دیده از سیل نوروز امسال عنوان کرد و اظهار داشت:  کمیته امداد برای کمک به سیل‌زدگان از هیچ تلاشی فرو‌گذار نبوده و تمام تلاش خود را برای کمک‌رسانی مادی و معنوی از سیل‌زدگان ‌به کار خواهد برد.

  فتاح، پرداخت  سه برابری مستمری به همه آسیب‌دیدگان زیرپوشش و تامین لوازم خانگی آنان را در مرحله نخست یادآورشد و عنوان کرد: پرداخت  10 میلیارد تومان وام 5 میلیونی فوری به همه سیل‌زدگان اجرایی شده است.

  پرداخت وام قرض‌الحسنه 50 میلیون تومانی اشتعال به تمام سیل‌زدگان نیز از اقدامات مورد عنوان رئیس کمیته امداد کشور کشور بود که در این ارتباط افزود:  به تمام  سیل‌زدگان وام قرض‌الحسنه 50 میلیون تومانی اشتعال داده می‌شود و همچنین علاوه بر این مبلغی هم برای خسارت اشتغال در نظر گرفته شده است.

  فتاح تصریح کرد:  کمیته امداد  در تلاش است تا اقدامات انجام شده به نحوی باشد که  مددجو هیچ هزینه‌ای از جیب خودش پرداخت نکند و در این زمینه نه برای تعمیر نه احداث نه تجهیزات و نه اشتغال مجدد دچار هزینه نشود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو