عصر بازار

پرداخت بیش از ۱۶ میلیارد تومان کمک بلاعوض به سیل زدگان لرستان

عصر اعتبار- رئیس ستاد بازسازی بنیاد مسکن در مناطق سیل‌زده لرستان گفت: در مجموع ۳۶۸۲ واحد به ارزش ۱۶ میلیارد و ۱۵۳ میلیون تومان پرداخت بلاعوض داشته‌ایم.

پرداخت بیش از ۱۶ میلیارد تومان کمک بلاعوض به سیل زدگان لرستان
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، رضا خواجوی در جلسه قرارگاه سازندگی و بازسازی مناطق سیل‌زده استان اظهار کرد: درمجموع 33 هزار و 835 مورد ارزیابی واحدهای سیل‌زده را داشته‌ایم.

  وی با بیان اینکه اطلاعات 28 هزار و 805 واحد در سامانه ثبت شده‌، افزود: بیش از 13 هزار تشکیل پرونده داده و 3500 واحد به بانک‌های عامل برای دریافت تسهیلات معرفی شده و 500 واحد هم تسهیلات گرفته‌اند.

  خواجوی یادآور شد: 2018 واحد بلاعوض تعمیری، 1076 واحد بلاعوض معیشتی، 227 واحد بلاعوض اجاره‌بها و 359 مورد هم بلاعوض تجاری دریافت کرده‌اند.

  رئیس ستاد بازسازی بنیاد مسکن در مناطق سیل‌زده لرستان تصریح کرد: تا امروز در مجموع 3682 واحد به ارزش 16 میلیارد و 153 میلیون تومان پرداخت بلاعوض داشته‌ایم.

  وی خاطرنشان کرد: 450 واحد تسهیلات شهری، 1200 واحد تسهیلات احداثی روستایی و 6500 واحد تعمیری به ما ابلاغ شده است.

  خواجوی با بیان اینکه شهرستان پلدختر با توجه به تعداد واحدهای خسارت‌دیده باید تمهیدات ویژه‌ای برای آن داشته باشیم، اضافه کرد: در شهر پلدختر مشکل پروانه ساخت وجود دارد و تا پروانه نباشد، نمی‌توانیم کار بازسازی را آغاز کنیم که انتظار داریم در این زمینه تسریع شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی