عصر بازار

بانک جهانی ۱۰۰ میلیون دلار دیگر به کنیا می‌دهد

عصر اعتبار- دولت کنیا از موافقت بانک جهانی با پرداخت ۱۰۰ میلیون دلار اعتبار به این کشور خبر داد.

بانک جهانی ۱۰۰ میلیون دلار دیگر به کنیا می‌دهد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، ویلیام روتو، معاون رییس‌جمهور کنیا اعلام کرد: این کشور 100 میلیون دلار از بانک جهانی با هدف کمک به برنامه‌های توسعه‌ای دریافت می‌کند. به گفته این مقام ارشد دولت کنیا، این اعتبار برای برنامه‌های ویژه کنیا درزمینه ساماندهی پناهندگان و آوارگان مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

  انتظار می‌رود با استفاده از این منابع مالی جدید انعطاف‌پذیری جمعیتی به‌ خصوص در شمال کنیا به میزان قابل توجهی بهبود یابد، علاوه بر این دسترسی به منابع آب، پزشکی و سلامت نیز افزایش خواهد یافت.

  اعتبار 100 میلیون دلاری جدید بخشی از ابتکار بانک جهانی برای کمک به وضعیت شمال و شمال شرق کنیا محسوب می‌شود که از ماه می 2018 آغاز شده و بخش های انرژی، راهسازی، تامین آب، کشاورزی را در بر می‌گیرد.

  بر اساس این گزارش، دیوید مالپاس، رییس جدید بانک جهانی هدف اصلی خود در مدیریت فصل جدید بانک جهانی را کمک به کشورهای درحال توسعه برای بهبود عملکرد عنوان کرده است. وی گفته که چیزی که دوست دارم ببینم کشورهایی هستند که موفقیت های واقعی کسب کرده باشند؛ این کشور ها به رهبری درست احتیاج دارند و البته برنامه اصلاح ساختاری که سرمایه گذاری را برای بخش خصوصی جذاب کند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو