عصر بازارمدیران خودرو

دلار به روند کاهشی بازگشت

عصر اعتبار- قیمت ارز پس از یک روز افزایش، بار دیگر به روند نزولی خود بازگشت و دلار در صرافی‌های مجاز بانک مرکزی نسبت به روز گذشته ۱۵۰ تومان ارزان شد.

دلار به روند کاهشی بازگشت
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، بانک‌ها امروز (22 خرداد) قیمت ارز را نسبت به روز گذشته کاهش دادند؛ به طوری که قیمت خرید دلار در بانک‌ها که روز گذشته 12 هزار و 722 تومان بود، امروز به 12 هزار و 528 تومان رسیده است.

  همچنین قیمت خرید یورو نسبت به روز گذشته با کاهش همراه شد و شعب ارزی بانک‌ها امروز هر یورو را 14 هزار و 197 تومان می‌خرند که قیمت این ارز نیز حدود 200 تومان کاهش یافته است.

  هر پوند انگلیس نیز امروز در شعب ارزی بانک‌ها به قیمت 15 هزار و 934 تومان خریداری می‌شود.

  قیمت ارز مسافرتی

  قیمت ارز مسافرتی در بانک‌ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به طوری که قیمت فروش ارز مسافرتی در بانک‌ها 14 هزار و 911 تومان اعلام شده که با احتساب کارمزد به حدود 15 هزار و 250 تومان می‌رسد.

  قیمت ارز در صرافی‌های بانکی

  اما صرافی‌های مجاز بانک مرکزی قیمت دلار را نسبت به روز گذشته 150 تومان کاهش دادند؛ به طوری که قیمت خرید دلار در این صرافی‌ها 12 هزار و 800 تومان و قیمت فروش آن 12 هزار و 900 تومان است.

  این صرافی‌ها همچنین، امروز هر یورو را به قیمت 14 هزار و 700 تومان می‌خرند و 14 هزار و 800 تومان می‌فروشند که این نرخ‌ها نیز نسبت به روز گذشته 150 تومان کاهش داشته است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۲ ماه پیش
    آرشیو