عصر بازارمدیران خودرو

رئیس مجلس تاکید کرد:

مصوبات افزایش حقوق ۴۰۰ هزار تومانی ابلاغ شده است

عصر اعتبار- رئیس مجلس تاکید کرد: پیگیر اجرایی شدن مصوبه افزایش حقوق کارکنان دولت خواهیم شد.

مصوبات افزایش حقوق ۴۰۰ هزار تومانی ابلاغ شده است
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۵:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایلنا،‌ حسن سلیمانی در جلسه علنی امروز  مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس مجلس گفت:  در مناظره ای که صداوسیما از بنده به اتفاق سه نفر از نمایندگان در رابطه با نحوه اعمال ضریب سنواتی حقوق کارکنان و بازنشستگان دعوت کرده بود، مطالبی بیان شد که اجرای بند 11 ماده 24 آیین نامه داخلی مجلس مقرر داشته که حفظ شأن مجلس جزو وظایف هیات رئیسه است که دراین جلسه گفته شد بند 158 مصوبه مجلس درخصوص افزایش حقوق ها مصوبه مجلس نیست و از در پشتی وارد قانون شده است!

    نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: صحبت های مطرح شده اهانت به مجلس و مصوبات آن بوده است، لذا خواهشمندم که ریاست مجلس اعلام کند که آنچه تصویب کرده ایم که به موجب قانون بودجه سال 98 چه در صدر بند (الف) تبصره 12 و بند (ی) آن و چه در بند 158 تغییرات اعلامی مجلس به دولت برای اجرای مصوبه قابل اجراست یا به طریق دیگری اعمال شده است.

    لاریجانی  در پاسخ به این تذکر گفت: مجلس در پشتی ندارد و هر چه هست، مصوبه مجلس است و ابلاغ شده است. اینگونه بیانات در شأن مجلس نبوده و نادرست است و آنچه مجلس تصویب کرد این است که برای حقوق کارکنان 400 هزار تومان قطعی و مابقی با ضریب است که این 400 هزار تومان جزو ضریب است، بنابراین این مطلب مصوبه مجلس است و باید اعمال شده و پیگیری میشود.

    برچسب ها
    پورسعید خلیلی