عصر بازار

در راستای ارائه سرویس های مالی در بستر شبکه اجتماعی تمام خدمات؛

امکان انتقال وجه کارت به کارت آیگپ به ۸ بانک رسید

عصر اعتبار- کاربران آیگپ می توانند از مبدا بانک‌های پارسیان، آینده، توسعه تعاون، صنعت و معدن، پست بانک، اقتصادنوین، انصار و ایران زمین وجه مورد نظر خود را به صورت کارت به کارت و به مقصد کارت های تمام بانک‌های کشور منتقل کنند.

امکان انتقال وجه کارت به کارت آیگپ به ۸ بانک رسید
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از روابط عمومی آیگپ، در ادامه روند توسعه پیامرسان آیگپ سرویس خدمات مالی این پیامرسان صبح امروز یکشنبه 2 تیرماه به روزرسانی شد.
  در این به روز رسانی تعداد بانک های مبدا در سرویس انتقال وجه کارت به کارت افزایش یافت و به این ترتیب کاربران آیگپ می توانند از بانک های پارسیان، آینده، توسعه تعاون، صنعت و معدن، پست بانک، اقتصادنوین، انصار و ایران زمین وجه مورد نظر خود را به تمامی کارتهای عضو شبکه شتاب منتقل کنند. بر همین اساس کاربران در زمینه انتخاب کارت مقصد هیچ محدودیتی ندارند و به کارت های تمام بانک های فعال در کشور می توانند وجه منتقل کنند.
  با توسعه «خدمات مالی»، کاربران آیگپ می توانند بدون نیاز به نصب برنامه های متعدد در تلفن همراه خود از خدمات پیام رسان از جمله «کیف پول»، «انتقال وجه در محیط چت»، «استعلام و پرداخت جرائم راهنمایی و رانندگی»، «پرداخت قبض تلفن ثابت و همراه»، «خرید بسته های اینترنتی» و «پرداخت قبوض آب، برق و گاز» استفاده کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن نیازهای روزانه خود در این حوزه را فضایی راحت و سریع برطرف کنند.
  گفتنی است با تلاش های صورت گرفته به زودی امکان انتقال وجه کارت به کارت از مبدا سایر بانک های کشور در پیامرسان آیگپ فراهم خواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی