عصر بازار

مهریه با پول‌های تقلبی

عصر اعتبار- مردی که قصد داشت ۱۶ میلیون تومان تراول چک جعلی را به جای مهریه همسرش پرداخت کرده و رضایتش را در دادگاه خانواده اخذ کند، دستگیر شد.

مهریه با پول‌های تقلبی
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، ظهر روز چهارشنبه هفته گذشته ماموران گشت کلانتری از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 در جریان خبری مبنی بر حمل پول تقلبی توسط مردی  در دادگاه خانواده یک تهران در میدان عدالت ولنجک قرار گرفته و برای رسیدگی به موضوع وارد عمل شدند.
  با حضور ماموران در محل و آغاز تحقیقات زنی 27 ساله به آنان مراجعه کرد و گفت: شوهر 33 ساله اش که در حال طی کردن مراحل طلاق با اوست امروز برای پرداخت معوقه مهریه‌ ام به این دادگاه آمد. او ساکی به همراه دارد که تراول‌ های زیادی در آن موجود است، اما چون هیچوقت آنقدر پول همراه نداشته است گمان میکنم که جعلی است و از شما می خواهم آن را بررسی کنید.

  دقایقی بعد که همسر این زن به جلوی در دادگاه آمد، ماموران ساک وی را  مورد بررسی قرار دادند که مشخص شد شک زن درست بوده و 320 عدد تراول 50 هزار تومانی که در آن بوده تماما جعلی است.
  در همین راستا متهم دستگیر و به کلانتری ولنجک منتقل شد و در آنجا اعتراف کرد تراول‌ ها را یکی از دوستانش گرفته است. شناسایی و دستگیری وی در دستور کار پلیس قرار گرفته است.
  مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد که برای متهم پرونده ای تشکیل شده و وی برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • ۱۵
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو