عصر بازارمدیران خودرو

مدیرعامل‌پست‌بانک‌ایران:

محصولات جدید متناسب با مأموریت‌های جدید بانک خلق می‌کنیم

عصر اعتبار- مدیرعامل پست‌بانک‌ گفت: باید به دنبال خلق محصولات جدید متناسب با مأموریت‌ها و مسئولیت‌های قانونی بانک باشیم تابتوانیم علاوه بر ایفای بهینه مسئولیت‌ها،مشتری و منابع جدیدی نیز جذب کنیم.

محصولات جدید متناسب با مأموریت‌های جدید بانک خلق می‌کنیم
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، دکتر شیری درجلسه بررسی عملکرد حوزه اعتباری‌ و وصول مطالبات بانک با اشاره به لزوم تقویت عوامل مؤثر برکاهش نرخ تجهیزمنابع تأکید کرد: باید برنامه‌های مناسبی برای حوزه اعتباری در دوبخش مولد و غیرمولد و همچینن وصول مطالبات تهیه و عملیاتی گردد تا بتوانیم در امر اشتغال‌زائی و رونق تولید کشور بیش‌ازپیش اثرگذار باشیم.

  شیری آموزش مستمر کارکنان را بسیارمهم برشمرد و افزود: هزینه‌کردن در این زمینه نوعی سرمایه‌گذاری است. درواقع همه واحدها باید نیازهای آموزشی تخصصی و کاربردی خودشان را در راستای سند تحول بانک احصاء کرده و با همکاری حوزه آموزش نسبت به اجرای آن اقدام کنند.

  مدیرعامل پست‌بانک‌ایران در ادامه ضمن تأکید بر رفع مشکل کسری نیروی انسانی واحدهای اجرائی گفت: بایستی روند اخذ مجوزهای لازم برای جذب نیرو هرچه سریعتر انجام شود تا واحدهای اجرائی به‌خوبی تقویت ‌شوند.

  وی حوزه‌ اعتباری بانک را بسیارمحوری و حیاتی دانست و تصریح کرد: بایستی با نظارت و کنترل بیشتر، برنامه تخصیصی را درراستای مأموریت‌های محوری بانک هدایت نمائیم.

  شیری تأکید کرد: خدمت قرض‌الحسنه، ابزار مهمی برای تجهیزمنابع بانک و کمک به نیازمندان به ویژه جوانان است و باید با برنامه‌ریزی دقیق و حساب‌شده از این ابزار استفاده کرده و علاوه بر رفع احتیاجات ضروری هموطنان به ترویج فرهنگ ازدواج در جامعه نیز کمک کنیم.

  وی خدمات ضمانت‌نامه را نیز ابزار مناسبی برای درآمدزائی، جذب‌ منابع و جذب مشتری دانست و افزود: شناسائی مشتریان خوشه‌ای، ابزار مناسبی است که هرمشتری چندین مشتری را با خود به بانک می‌آورد و همه شعب باید از این ابزار به خوبی استفاده کنند.

  شیری درپایان تأکید کرد: گزارش‌ عملکرد بانک در تمامی حوزه‌ها باید کارشناسی شده، دقیق، کاربردی و به صورت دوره‌ای و مقایسه‌ای تهیه و ارائه شود. درواقع گزارش‌های تهیه شده به ویژه در حوزه اعتباری، سند بانک است و باید قابل تجزیه‌وتحلیل و دفاع باشد.

  همچینن در این جلسه مهندس فلاح عضو هیات مدیره، ابوطالب فلاحی مدیر امور اعتباری و وصول مطالبات و رؤسای ادارات کل و کارشناس این امور حضور داشتند که گزارش‌های لازم را ارائه کردند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
  آرشیو