عصر بازار

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد هرمزگان خبر داد:

پرداخت بیش از ۱۷ میلیارد تومان هزینه جهت توانمندسازی مددجویان در هرمزگان

عصر اعتبار- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد هرمزگان گفت: کمیته امداد هرمزگان برای توانمندسازی مددجویان تحت حمایت در سه‌ماهه ابتدای سال جاری در طرح‌های مشاغل خانگی و خوداشتغالی ۱۷ میلیارد و ۶۱۷ میلیون تومان از محل منابع امدادی و بانکی پرداخت کرده است.

پرداخت بیش از ۱۷ میلیارد تومان هزینه جهت توانمندسازی مددجویان در هرمزگان
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، عبدالرضا خسروانی در جمع خبرنگاران بابیان اینکه 665 طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان ایجادشده است، اظهار کرد: کمیته امداد هرمزگان برای توانمندسازی مددجویان تحت حمایت در سه‌ماهه ابتدای سال جاری در طرح‌های مشاغل خانگی و خوداشتغالی 17 میلیارد و 617 میلیون تومان از محل منابع امدادی و بانکی پرداخت کرده است.

  وی افزود: از مجموع طرح‌های اجراشده طی امسال 620 طرح خودکفایی و کارآفرینی، 27 طرح توان‌افزایی و 18 طرح نیز کار انگیزی برای مددجویان بوده است.

  خسروانی با اشاره به اینکه در سال 98 برای ایجاد هفت هزار و 242 فرصت شغلی در استان هرمزگان بیش از 200 میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته‌شده است، عنوان کرد: کمیته امداد استان هرمزگان با اجرای طرح‌های موفق و پایدارسازی مشاغل طی پنج سال اخیر، به‌عنوان دستگاه برتر در میان دستگاه‌های مختلف استان قرارگرفته است.

  معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد هرمزگان با تأکید بر اینکه تمامی طرح‌های کمیته امداد با توجه به استعداد و موقعیت هر فرد در هر منطقه انجام می‌شود، عنوان کرد: توانمندسازی در کمیته امداد این استان در پنج گام اساسی شامل شناسایی، مشاوره، آموزش، اجرای طرح، نظارت و فروش محصولات مددجویان انجام می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • ۱۵
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو