عصر بازار

پرداخت کمک‌های نقدی به نیازمندان با شماره تلفن «۷۳۵۵»

عصر اعتبار- مدیرکل کمیته امداد استان تهران از کمک ۳۴ میلیارد ریالی خیران برای امور نیازمندان خبر داد و گفت: مبلغ ذکر شده از طریق سامانه تلفنی ۷۳۵۵ پرداخت شده است.

پرداخت کمک‌های نقدی به نیازمندان با شماره تلفن «۷۳۵۵»
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، حمیدرضا شیران با بیان اینکه استفاده از روش‌های نوین و الکترونیکی در سرعت بخشی به امور فقرا  تاثیر گذار است، ادامه داد: مردم خیر و نیکوکار استان تهران با استفاده از تلفن ثابت و شماره گیری 7355 در بهار 98 بیش از 34 میلیارد ریال برای امور نیازمندان کمک کردند.


  وی با تأکید بر اینکه مردم نوع دوست و خیر می‌توانند در روش‌های نوین نیت کمک خود را مشخص کنند، بیان کرد: با جایگزین شدن روش‌های الکترونیکی و نوین کمک به نیازمندان، خیران می‌توانند از طریق گوشی‌های تلفن همراه، تلفن ثابت،  اپلیکیشن‌ها و خودپرداز بانک‌ها کمک‌های خود را در اختیار نیازمندان قرار دهند.


  مدیر کل کمیته استان تهران در مورد شماره تلفن 7355 گفت: خیران برای کمک به نیازمندان می توانند از طریق تلفن ثابت و با شماره گیری 7355 کمک‌های خود را برای نیازمندان اختصاص بدهند که در این روش نوع کمک نیز مشخص شده است.


  شیران یادآور شد: در بهار امسال 36 هزار و 366 نفر از مردم استان تهران از طریق شماره تلفن ثابت 7355 کمک‌های خود را برای رفع امور نیازمندان پرداخت کردند.


  وی با بیان اینکه علاوه بر تلفن ثابت 7355 ، روش‌های نوین و الکترونیکی دیگری برای کمک به نیازمندان وجود دارد، گفت: خیران با شماره‌گیری کد دستوری   0218877# نیز می توانند کمک‌های خود را برای امور نیازمندان واریز کنند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی