عصر بازاربرنج

صورت‌های مالی بیمه سال ۱۳۹۷ بیمه آسیا تصویب شد

عصر اعتبار- مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه آسیا برگزار شد و اعضا ضمن تصویب صورت های مالی این شرکت در دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷، با تقسیم ۱۲۰ ریال سود به ازای هر سهم موافقت کردند.

صورت‌های مالی بیمه سال ۱۳۹۷ بیمه آسیا تصویب شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه آسیا با حضور 91 درصد سهامداران، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بیمه آسیا، نمایندگان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سازمان بورس و اوراق بهادار و سازمان حسابرسی برگزار شد و صورت های مالی سال 1397 این شرکت به تصویب رسید.

  مسعود بادین نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا با استناد به گزارش ارائه شده هیأت مدیره به مجمع  و سهامداران، تولید حق بیمه در سال 1397 را بالغ بر 44.373 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: تولید حق بیمه با در نظر گرفتن الگوی اصلاح ساختار پورتفوی بیمه ای، نسبت به سال 1396، معادل 27 درصد رشد داشته است.

  نایب رییس هیات مدیره بیمه آسیا با اشاره به نسبت خسارت 67 درصدی پرداخت خسارت در سال 1397 اظهار داشت: شرکت بیمه آسیا در سال 1397 بالغ بر 29.557 میلیارد ریال خسارت به بیمه گذاران و زیان دیدگان پرداخت کرده است.

  مدیرعامل بیمه آسیا با اشاره به سهم 10.2 (ده و دو دهم) درصدی بیمه آسیا از کل بازار بیمه و  15درصدی از بازار بیمه خصوصی کشور اظهار امیدواری کرد که روند رو به رشد سهم بیمه آسیا از صنعت بیمه کشور در سال 1398 بیش از پیش ادامه داشته باشد.

  در ادامه حسابرس و بازرس قانونی به ارائه گزارشی از عملکرد بیمه آسیا در سال 1397 پرداخت و مدیر امور مالی بیمه آسیا با ارائه دلایل و مستندات، پاسخگوی بندهای گزارش حسابرس بود.

  تصویب صورت های مالی سال 1397، تقسیم 120 ریال سود بابت هر سهم بین سهامداران  بیمه آسیا و تصویب بودجه به منظور ایفای تعهدات اجتماعی به اتفاق آرای حاضرین، بخش بعدی مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه آسیا بود.

  همچنین در این مجمع سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار برای درج آگهی های بیمه آسیا تعیین شدند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
    آرشیو