عصر بازارمدیران خودرو

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی خبر داد

اختصاص ۲ شعبه تامین اجتماعی برای پیگیری و پاسخگویی به خبرنگاران

عصر اعتبار- معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی گفت: دو شعبه اختصاصی برای تسهیل در امور بیمه ای خبرنگاران و هنرمندان اختصاص داده شده است که یکی در غرب تهران و یکی در شرق تهران قراردارد.

اختصاص ۲ شعبه تامین اجتماعی برای پیگیری و پاسخگویی به خبرنگاران
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از مهر، محمدرضا جعفریان معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی در نشست خبری که صبح امروز به مناسبت هفته تامین اجتماعی برگزار شد گفت: تأمین اجتماعی از مسائل مهم سیاسی و اجتماعی کشورها است و در آموزه‌های دینی و اخلاقی نیز مبارزه با فقر و جلوگیری از تمرکز ثروت تأکید شده است.

  وی گفت: با حضور آقای سالاری اتفاقات خوبی در سازمان خواهد افتاد چرا که پس از یک دوره نسبتاً طولانی ثبات مدیریتی در سازمان به وجود آمده و البته معاونت فرهنگی هم آمادگی کامل برای همکاری با مدیر عامل محترم مجموعه برای پیشبرد اهداف سازمان دارد.

  وی ادامه داد: این سازمان دارای 556 شعبه اصلی، 232 شعبه اقماری، 80 بیمارستان، 289 مرکز درمانی و 5 دی‌کلینیک است و امروز در 1000 واحد به حدود 43 میلیون خدمت ارائه می‌دهیم.

  جعفریان گفت: 6 میلیون بازنشسته تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند؛ همچنین 120 هزار میلیارد تومان بودجه سال 98 سازمان تامین اجتماعی است که نشان دهنده وسعت سازمان در چرخه اقتصاد است.

  وی ادامه داد: همه ثروت سازمان برای بیمه‌شدگان، مردم و کارگران است و حق‌الناس به شمار می‌رود و شرکای اجتماعی در سازمان نقش مهمی دارند.

  وی در ادامه این نشست و در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره بیمه خبرنگاری گفت: دو شعبه اختصاصی برای تسهیل در امور بیمه شدگان در حوزه خبرنگاری و هنرمندان اختصاص داده شده است که یکی در غرب تهران و یکی در شرق تهران قرار گرفته است و خبرنگاران می توانند تمامی امور مربوط به بیمه تامین اجتماعی خود را از این دو شعبه پیگیری کنند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
  آرشیو