عصر بازار

حباب سکه به ۱۷۰هزار تومان رسید

توصیه رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران درباره خرید طلا

عصر اعتبار- رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به کاهش چشمگیر قیمت طلا در روزهای اخیر تاکید کرد: کسی در بلند مدت در سرمایه‌گذاری طلا ضرر نخواهد کرد.

توصیه رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران درباره خرید طلا
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از اقتصادآنلاین، ابراهیم محمدولی  درباره علت ارزان شدن طلا و سکه توضیح داد: افزایش فروشنده‌، خروج بازیگران قبلی از بازار و انتقال سرمایه به مسیر دیگر، کاهش نرخ ارز و اقدامات بانک مرکزی و دولت در جهت ثبات قیمت‌ها از مهم‌ترین دلایل ارزان شدن طلا و سکه است.

  وی ادامه داد: برخی از افرادی که در گذشته بازار طلا و سکه را محل خوبی برای کسب سود می‌دیدند حالا از این بازار خارج شده و سرمایه‌شان را به سمت دیگری برده‌اند؛ همچنین با سقوط قیمت‌ها فروشنده بیش از خریدار شده چرا که مردم برای خرید تردید دارند و تا حدودی احتیاط می‌کنند.

  رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به کاهش حباب سکه گفت: در حال حاضر حباب سکه حدود 170هزار تومان می‌باشد که به کم‌ترین میزان نسبت به ماه‌های گذشته رسیده است.

  او به مردم درباره خرید طلا توصیه کرد: کسی تا به حال از سرمایه‌گذاری بلند مدت در بحث مصنوعات طلا ضرر نکرده است، در حال حاضر هم به مردم توصیه می‌کنیم اگر سرمایه مازادی دارند در بحث مصنوعات طلا ورود کنند نه خرید طلای خام.

  محمد ولی درباره آینده بازار پیش‎بینی کرد: طلا زمانی به قیمت واقعی می‌رسد که بهای آن با اونس جهانی مطابقت داشته باشد، با روندی که قیمت در پیش گرفته بود انتظار سقوط قیمت‌ها را داشتیم و به احتمال زیاد این روند ادامه‌دار خواهد بود تا قیمت طلا و سکه به نرخ واقعی برسد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو