عصر بازارمدیران خودرو

کاهش ارزش یورو به پایین‌ترین سطح از آغاز سال ۲۰۱۹ میلادی

عصر اعتبار- یورو امروز- چهارشنبه- به دنبال پیش‌بینی‌ها نسبت به تسهیل سیاست پولی و افزایش سرمایه‌گذاری‌ها با دلار به پایین‌ترین سطح ممکن از آغاز سال جاری میلادی رسید.

کاهش ارزش یورو به پایین‌ترین سطح از آغاز سال ۲۰۱۹ میلادی
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایلنا،‌ ارزش یورو امروز- چهارشنبه- تحت تاثیر پیش‌بینی‌ها نسبت به تسهیل سیاست پولی و تمایل بیشتر سرمایه‌گذاران به دلار کاهش یافت.

  تحلیلگران بهبود این ارز اروپائی را در کوتاه مدت پیش از نشست بانک مرکزی اروپا طی هفته آینده بعید می‌دانند. این در حالی است که احتمال می‌رود سیاست گذاران طرح‌های جدیدی را در ارتباط با جهش نقدی جدید ارائه دهند.

  یورو به دنبال نگرانی‌ها از خروج بدون توافق بریتانیا از اتحادیه اروپا و افزایش دلار با کاهش به پایین‌ترین سطح ممکن در 27 ماه گذشته به یک دلار و 23 سنت رسید. ارز بریتانیا نیز به پایین‌ترین سطح خود در 6 ماه گذشته به 90.51 پنس رسید.

  دلار روز گذشته پس از بیانیه‌هایی درباره خرده‌فروشی‌های آمریکا از سطح پیش‌بینی‌ها در ماه ژوئن فراتر رفت که این امر خود موجب حذف پیش بینی‌ها نسبت به کاهش احتمالی نرخ بهره به میزان 50 واحد در بازبینی‌های سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا شد.

  شاخص دلار پیش از این به بالاترین سطح خود طی یک هفته معادل 97.44 نقطه رسید اما این شاخص کمی کاهش یافت و در جدیدترین معاملات روی نقطه 97.37 ثابت شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • ۱۵
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۲ روز پیش
  آرشیو