عصر بازارمدیران خودرو

دکترصباغی عضو هیأت‌مدیره:

نقش پست‌بانک‌ایران در توسعه اقتصاد دیجیتال پررنگ‌تر می‌شود

عصر اعتبار- دکتر صباغی عضو هیأت مدیره پست بانک ایران درجلسه شورای اداری مدیریت شعب استان ایلام با اشاره به ضرورت انطباق خدمات با نیازهای روزجامعه گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده نقش این بانک در توسعه اقتصاد دیجیتال پررنگ‌تر می‌شود.

نقش پست‌بانک‌ایران در توسعه اقتصاد دیجیتال پررنگ‌تر می‌شود
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، صباغی افزود: برنامه‌ها و سیاست‌های ابلاغ شده از سوی مدیرعامل، یک برنامه جامع و مطابق با ظرفیت‌های بانک و نیازهای روز جامعه است و اجرای صحیح این برنامه‌ها می‌تواند کمک شایانی به توسعه اقتصاد دیجیتال و رونق اقتصاد روستاها داشته باشد.
  وی تصریح کرد: یکی از ضروریات تحقق اهداف بانک توجه بیشتر به باجه‌های روستائی و رفع موانع خدمت‌رسانی مطلوب در این باجه‌هاست و شعب باید برای خدمت‌رسانی مطلوب در روستاها بیشتر تلاش کنند تا بتوانیم سهم بانک از منابع موجود در روستاها را افزایش دهیم.
  همچینن عباس بهرامی مدیرکل ارتباطات و فناوری استان ایلام در این جلسه عملکرد پست بانک ایران به عنوان بانک توسعه‌ای تخصصی حوزه فناوری اطلاعات درحمایت از فعالیت‌های این حوزه را قابل تقدیر دانست و تأکید کرد: به‌عنوان نماینده وزارتخانه در استان برای هرگونه حمایت از این بانک در خدمت‌رسانی به روستاها و فعالان ICT و IT آمادگی داریم.
  فردین امیری مدیرشعب پست بانک استان ایلام نیز در این جلسه که با حضور فتانه توحیدی رئیس اداره‌کل راهبری و نظارت بر سامانه‌های نرم‌افزاری و مجید رضائی معاون اداره‌کل بانکداری خرد و امورباجه‌ها و مسئولان و کارکنان مدیریت شعب استان برگزار شد گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته در حوزه‌های مختلف ارائه و سپس از رؤسای شعب و مسئولان باجه‌های برتر استان تقدیر بعمل آمد.
  گفتنی است: با حضور دکترصباغی و جمعی از مدیران ستادی، باجه‌های بانکی مستقل در روستاهای پاکل و جعفرآباد نیز افتتاح گردید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۱ ماه پیش
    آرشیو