عصر بازارمدیران خودرو

مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تأمین اجتماعی خبر داد

فیش حقوقی بازنشستگان با استفاده از کد دستوری قابل مشاهده است

عصر اعتبار- مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های تأمین اجتماعی گفت: فیش حقوقی بازنشستگان ازطریق کدهای مشخص برای دارندگان سیم کارت همراه اول و سیم کارت‌های ایرانسل و رایتل قابل دریافت است.

فیش حقوقی بازنشستگان با استفاده از کد دستوری قابل مشاهده است
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از مهر، علی معیری اظهار داشت: تلاش شده است که ارائه خدمات به بازنشستگان و مستمری‌بگیران در نهایت سهولت باشد تا این عزیزان به فراخور نیاز خود به راحتی بتوانند از این خدمات استفاده کنند. فیش حقوقی بازنشستگان ازطریق کد #9*142* برای دارندگان سیم کارت همراه اول و کد #9*1420* برای دارندگان سیم کارت‌های ایرانسل ورایتل قابل دریافت است.

  وی افزود: مستمری بگیران می‌توانند با وارد کردن شماره ملی و شماره مستمری در این سامانه مبالغ پرداختی، کسورت و مانده وام‌های خود را مشاهده کنند.

  معیری گفت: استفاده از کد دستوری یکی از بهترین و ساده‌ترین روشها برای استفاده از سرویس‌های استعلامی سازمان تأمین اجتماعی است که حتی از طریق تلفن‌های همراه غیرهوشمند و بدون نیاز به اینترنت نیز قابل استفاده است و بر همین اساس دریافت اطلاعات فیش حقوقی بازنشستگان از طریق این سرویس راه‌اندازی شده است.

  وی ادامه داد: خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی با استفاده از تمامی روش‌ها و فن‌آوری‌های نوین درحال توسعه است تا جامعه تحت پوشش این سازمان بتوانند خدمات مورد نیاز را به بهترین روش دریافت کنند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • ۱۵
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۴ روز پیش
  آرشیو