عصر بازار

مخالفت کمیسیون اقتصادی مجلس با حذف ۴ صفر از پول ملی

عصر اعتبار- الیاس حضرتی، نماینده تهران و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، در جمع خبرنگاران، از ارائه لایحه مالیات بر ارزش افزوده به هیات رئیسه مجلس پس از سه سال بررسی در کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد و گفت: بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده امروز به اتمام رسید و آن را تحویل هیات‌رئیسه می‌دهیم تا در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گیرد.

مخالفت کمیسیون اقتصادی مجلس با حذف ۴ صفر از پول ملی
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از اعتمادآنلاین، الیاس حضرتی عنوان کرد: لایحه مالیات بر ارزش افزوده تغییراتی داشت که به صورت مبسوط در مورد ویژگی‌های این لایحه و مطالبی که در خدمت تولید، صادرات و سرمایه‌گذاری است، برای مردم توضیح خواهم داد.

  این نماینده مجلس همچنین، به جلسه عصر امروز کمیسیون اقتصادی مجلس به منظور حذف چهار صفر از پول ملی اشاره کرد: امروز قرار است حذف چهار صفر از پول ملی را با حضور رئیس کل بانک مرکزی و کارشناسانی از وزارت اقتصاد و دارایی در کمیسیون اقتصادی بررسی کنیم و دولت مبانی و دلایل خود را در خصوص حذف چهار صفر برای ما تشریح کند.

  حضرتی در پاسخ به سوال خبرنگار اعتمادآنلاین، مبنی بر موافقت یا عدم موافقت با حذف چهار صفر از پول ملی، عنوان کرد: مخالف حذف چهار صفر از پول ملی هستم مگر اینکه دلایل قوی بشنوم. تاکنون از سوی دولت تنها خبر حذف چهار صفر از پول ملی مطرح شده و کسی دلایل و مبانی این تصمیم را عنوان نکرده است.

  رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان، دلایل مخالفتش با حذف چهار صفر از پول ملی را مطرح کرد: معتقدم به دلیل شرایط تورمی کنونی، پایین بودن ارزش پول، مشکلات صادرات و رکود، حذف چهار صفر فایده ندارد و تنها هزینه‌زاست.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • ۱۵
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو