عصر بازار

اجرای دو طرح «نذر نیابتی» به مناسبت عید قربان

عصر اعتبار- مدیر کل کمیته امداد استان تهران از اجرای دو طرح «نذر نیابتی» خبر داد و گفت: این طرح به مناسبت عید قربان و با همکاری مردم نوع‌دوست و خیّر انجام می‌شود.

اجرای دو طرح «نذر نیابتی» به مناسبت عید قربان
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، حمیدرضا شیران به اولین طرح «نذر نیابتی» اشاره کرد و افزود: اگر فرد خیری توان خرید یک رأس گوسفند را نداشته باشد اما بتواند مبلغی را پرداخت کند، مابقی هزینه خرید یک رأس گوسفند توسط کمیته امداد استان تامین و به نیت فرد خیر گوسفند خریداری، ذبح و گوشت آن بین نیازمندان توزیع می شود.

  وی با بیان این که دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری وابسته به آن آماده دریافت کمک های مردم نوع‌دوست و خیّر استان در طرح نذر نیابتی است، تصریح کرد: خیران می‌توانند علاوه بر روش‌های حضوری از روش‌های دیگری از جمله تلفن ثابت 7355 با کد (14)، شماره کارت 6037997900002008 و کد دستوری #021*1*8877* برای شرکت در این طرح استفاده کنند.

  مدیر کل کمیته امداد استان تهران همچنین از اجرای طرح نیابتی دیگری خبر داد و گفت: در این طرح اگر هر فرد خیر یک گوسفند به کمیته امداد اهدا کند، در مقابل این نهاد، نیز یک گوسفند دیگر به نیت این فرد ذبح و گوشت آن را بین نیازمندان توزیع می کند که جمعا به نیت هر فرد خیر دو گوسفند قربانی می شود.

  شیران تأکید کرد: درصدد هستیم کلیه نذروات اهدایی مردم به ویژه گوشت قربانی را در همان ساعات اولیه به دست نیازمندان واقعی برسانیم.

  وی ضمن تقدیر و تشکر از مردم نوع‌دوست و خیر استان تهران در همراهی کمیته امداد استان برای خدمت به نیازمندان ابراز امیدواری کرد: مردم خیّر و نیکوکار استان تهران همچون گذشته در روز عید قربان نیز برای کمک به نیازمندان پیش قدم و پیشتاز باشند.

  تعداد پایگاه‌ها و مراکز اصلی ذبح گوسفند توسط کمیته امداد استان تهران ویژه عید قربان در روزهای آینده و از طریق رسانه های جمعی اعلام می شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • ۱۵
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو