عصر بازار

انتصاب ۲ معاون سازمان تامین اجتماعی

عصر اعتبار- با صدور احکام جداگانه‌ای از سوی مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، معاونان بیمه‌ای و اداری و مالی این سازمان منصوب شدند.

انتصاب ۲ معاون سازمان تامین اجتماعی
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، بر اساس این احکام، "هادی زبده شیرکوهی" به سمت معاون اداری و مالی و "مهرداد قریب" به عنوان معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی منصوب شدند.


  در بخشی از این احکام آمده است:
  امیدوارم با توکل به خداوند متعال و در سایه عنایات ائمه معصومین علیهم السلام و رعایت جوانب شرعی و قانونی، امانت داری، مقررات مربوطه، توجه به منافع و مصالح سازمان، استفاده از تمام ظرفیت ها و سرمایه های انسانی متخصص و مجرب و همچنین اقدامات مبتنی بر برنامه ریزی و پایش عملکرد در راستای نیل به اهداف تبیین شده به ویژه اصول وسیاست های نظام جامع تامین اجتماعی و صیانت از حقوق شرکای اجتماعی سازمان اعم از بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان تلاش کنید.
  از درگاه خداوند متعال توفیقات روز افزون جنابعالی را در راه خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید مسالت می نمایم».

  به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، هادی زبده شیرکوهی نیز که به سمت معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی منصوب شده است پیش از این شهردار منطقه 16تهران بوده و همچنین دارای سوابق و تجارب مختلف در حوزه اداری و مالی است.


  مهرداد قریب معاون بیمه‌ای جدید سازمان تامین اجتماعی نیز پیش از این مدیر کل وصول حق بیمه این سازمان بوده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی