عصر بازار

خرید ۱۰۰ میلیون تومان پوشش فقط با ۱۰ هزار تومان از بیمه رازی!

عصر اعتبار- آیا می دانید برای سفر به کربلا می توانید تحت پوشش بیمه باشید؟

خرید ۱۰۰ میلیون تومان پوشش فقط با ۱۰ هزار تومان از بیمه رازی!
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، آیا می دانید احتمال خطر درمسیر هرسفری وجود دارد و بهترین راهکار داشتن بیمه نامه ای جامع است ؟ آیا می دانید برای سفر امسال به عراق به مناسبت اربعین حسینی ، شرکت بیمه رازی  بیمه نامه ای کامل با تعهدات قابل توجه البته به قیمت ارزان به بازار عرضه کرده است.

  این بیمه نامه متناسب با تعداد روزهای سفر بین 8 تا 62 روز در قالب سه طرح به بازار عرضه شده است.

  بیمه نامه "عتبات" برای مدت 8 – 10 – 15- 31 – 62 روز صادر می شود که قیمت آن تنها بین 10 تا 58 هزار تومان است.

  سقف تعهدات خسارات ناشی از حادثه بین 500 تا یک میلیارد و 500 میلیون ریال تعیین شده است.

  مزایای بیمه نامه عتبات ، تحت پوشش بودن بیمه‌شده در طول سفر به محض ورود به خاک کشور عراق با هر نوع وسیله‌ی نقلیه عمومی و خصوصی - تحت پوشش دادن بیمه‌شده در خسارت‌های ناشی از حملات تروریستی - ارائه‌ی خدمات و راهنمایی‌های لازم در کشور عراق توسط کارشناسان شرکت بیمه رازی با توجه به پوشش‌های بیمه‌ای مورد تعهد در بیمه‌نامه و پوشش  بیمه‌شده هم در اثر بروز حادثه و هم بیماری اعلام شده است .

  دراین بیمه نامه  خطراتی چون فوت به هر علت - فوت ناشی از حادثه ،حادثه - نقص عضو ناشی از حادثه -فوت و نقص عضو ناشی از حادثه تروریستی - هزینه درمان ناشی از حادثه-هزینه درمان بیماری در صورت بستری (به علت بیماری به استثنا هزینه های زیبایی، بیماری هایی که از قبل سابقه داشته اند)- بازگرداندن جسد بیمه شده متوفی به ایران در صورت فوت وی در خارج از کشور- مفقود شدن مدارک و گذرنامه-پرداخت هزینه بازگشت در موارد خاص به دلیل مسائل حاد پزشکی یا فوت بستگان درجه یک در صورتیکه نتواند از بلیط اصلی برای بازگشت استفاده نماید و هزینه ارسال داروهای ضروری با تایید پزشکی به کشوری که بیمه شده در آن بستری می باشد ، دراین سه طرح تحت پوشش قرار می گیرند.

  دراین طرح ها همچنین پرداخت هزینه بازگشت در موارد خاص به دلیل مسائل حاد پزشکی یا فوت بستگان درجه یک در صورتیکه نتواند از بلیط اصلی برای بازگشت استفاده نماید و هزینه ارسال داروهای ضروری با تایید پزشکی به کشوری که بیمه شده در آن بستری می باشد بدون سقف تعهدات ، پوشش دارد.

  خرید 100 میلیون تومان پوشش فقط با 10 هزار تومان از بیمه رازی!

  زائرین محترم سفر به شهرهای نجف ، کربلا ، کاظمین و سامرا می توانند با مراجعه به وب سایت بیمه دات کام اقدام به خرید این بیمه نمایند و تنها با پرداخت 10 هزار تومان با تامین پوشش های مورد نیاز پیاده روی اربعین را آغاز نمایند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی