عصر بازار

جاعل امضای مسئولان دولتی دستگیر شد

عصر اعتبار- رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری کلاهبرداری خبر داد که با جعل امضاء مسئولان نهادهای دولتی از شهروندان اخاذی و کلاهبرداری کرده بود.

جاعل امضای مسئولان دولتی دستگیر شد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، سرهنگ سعید راستی درباره این خبر گفت: با دریافت چند شکایت مردمی با موضوع کلاهبرداری، مال باختگان در اظهارات مشابهی گفتند که با فردی که مدعی بوده از کارکنان مهم نهادهای دولتی است، آشنا شده اند و مبالغی را به امید اینکه مشکل اداری آنها را حل کند، به وی پرداخت کرده اند اما با پرداخت وجوه از متهم خبری ندارند.

  وی ادامه داد: با شکایت‌های ارایه شده از سوی مالباختگان، موضوع در دستور کار کارکنان پلیس امنیت عمومی قرار گرفت و مخفیگاه وی در حوالی محله نیروی هوایی مورد شناسایی قرار گرفت و در نهایت نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.
  راستی بیان داشت: با هماهنگی مقام قضائی صبح روز چهارشنبه هشتم آبان تیمی از مأموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت در یک عملیات ویژه پلیسی، موفق شدند وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

  وی افزود: متهم به پلیس امنیت منتقل ودر بازجویی های تخصصی، متهم لب به اعتراف گشود و به دریافت مبلغ 600 میلیون ریال در آخرین فقره کلاهبرداری اعتراف کرد.
  رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت افزود: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که وی سابقه دار بوده و پیش تر با عناوین مختلف از قبیل جعل عنوان مشاغل دولتی و خصوصی دستگیر شده است. متهم با حکم قاضی پرونده به 20سال حبس محکوم و روانه زندان شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی