عصر بازار

افراد تحت پوشش «بیمه سلامت» از چند مرکز خدمت می‌گیرند؟

عصر اعتبار- معاون خدمات بیمه‌ای سازمان بیمه سلامت گفت: در حال حاضر ۴۰ هزار مرکز درمانی و ارائه خدمات سلامت در کل کشور با ما طرف قرارداد هستند و همچنین در استان تهران نیز ۲۳۰۰ داروخانه برای ارائه خدمات به هموطنان با ما قرارداد امضا کرده‌اند.

افراد تحت پوشش «بیمه سلامت» از چند مرکز خدمت می‌گیرند؟
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از فارس، کورش فرزین معاون خدمات بیمه‌ای سازمان بیمه سلامت درباره تعداد مراکز طرف قرارداد با این بیمه توضیح داد: در حال حاضر 40 هزار مرکز درمانی و ارائه خدمات سلامت در کل کشور با ما طرف قرارداد هستند و همچنین در استان تهران نیز 2300 داروخانه برای ارائه خدمات به هموطنان با ما قرارداد امضا کرده‌اند.

  وی با اشاره به امضای قرارداد بیمه سلامت با 10 هزار داروخانه در سراسر کشور توضیح داد: می‌توانیم اعلام کنیم که 96 درصد داروخانه‌های کشور با ما قرارداد دارند و بیمه شدگان از آنها خدمت دریافت  می‌کنند.

  معاون خدمات بیمه‌ای سازمان بیمه سلامت افزود: ما تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا با اکثر بیمارستان‌های خصوصی شهرستان‌ها قرارداد ببنیدم اما در شهر تهران بیمه سلامت با چند بیمارستان خصوصی طرف قرارداد نیست و ما درخواست‌هایی را برای آنها ارسال کرده‌ایم.

  فرزین  با بیان اینکه طبق قانون بودجه افرادی که 50 الی 100 درصد یارانه حمایتی دولت را دریافت  می‌کنند و تحت پوشش بیمه رایگان قرار دارند باید برای دریافت خدمت به مراکز دولتی مراجعه کنند و تا زمانی که این قانون تغییر نکرده باشد روند ارائه خدمت به آنها تغییر نخواهد کرد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو