عصر بازار

فهرست اعضای تازه وارد باشگاه ثروتمندان جهان

عصر اعتبار- در سال جاری ۱۵ نفر میلیاردر شدند و ۱۴ نفر نیز از باشگاه ثروتمندان خارج شدند.

فهرست اعضای تازه وارد باشگاه ثروتمندان جهان
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، سال گذشته سال آسانی برای میلیاردرها در سطح جهان نبود. برای نخستین بار در طول هفت سال اخیر ثروت افراد ثروتمند کاهش پیدا کرد؛ به گونه ای که طبق اعلام موسسه " کپ گمینی" ثروتمندان در سطح جهان سال گذشته هفت درصد ثروت خود را از دست دادند. طی این مدت شماری از افراد موفق شدند تا طعم میلیاردر شدن را بچشند و برخی دیگر نیز بخش زیادی از ثروت خود را از دست دادند. در ادامه با برخی از کسانی که برای نخستین بار به جمع اعضای باشگاه ثروتمندان در سال 2019 پیوستند آشنا می‌شوید:

  1-کایلی ینر

  یکی از چهره های سرشناس حوزه محصولات آرایشی بهداشتی در فضای مجازی که در ماه مارس امسال به عنوان جوان ترین میلیاردر خود ساخته از سوی نشریه فوربس معرفی شد.

  2- کیتی رونان و کاترین فیلدز

  این دو متخصص پوست با یکدیگر اقدام به تاسیس یک برند تولید محصولات مراقبتی پوست کردند. اکنون ثروت هر کدام از این دو نفر به 1.5 میلیارد دلار رسیده است.

  3- اریک یوان

  مدیر سابق شرکت سیسکو در سال 1997 از چین به آمریکا مهاجرت کرد. او مالک 20.5 درصد سهام شرکت " زوم" است که خود بنیان گذاری کرد. ثروت وی در حال حاضر 3 میلیارد دلار برآورد می‌شود.

  4- استوارت باترفیلد

  بنیان‌گذار و مدیر عامل برند " اسلک" که اکنون 1.6 میلیارد دلار ثروت در اختیار دارد.

  5- جوردن کاتزمان و الکس فنکل

  این دو نفر با یکدیگر شرکت "اسمایل دیرکت کلاب" را بنیان‌گذاری کردند و به عنوان دو نفر از جوان ترین میلیاردرهای آمریکا نیز شناخته می‌شوند. کاتزمان در حال حاضر 1.2 میلیارد دلار و فنکل نیز یک میلیارد دلار ثروت در اختیار دارند.

  6- اریک تسه

  میلیاردر شدن این جوان 24 ساله در یک روز بازتاب بسیار زیادی در مطبوعات داشت. این فرد چینی به لطف هدیه پدر و مادر خود که حدود 22 درصد سهام یک شرکت دارویی بزرگ می‌شد دارای 3.8 میلیارد دلار ثروت شد.

  7- زافرا کاتز

  این زن 57 ساله از سال 2014 جانشین مدیرعامل قبلی شرکت " اوراکل" شد و یکی از معدود افراد لیست حاضر است که بدون تاسیس شرکت یا برند خود میلیاردر شد. ثروت وی در حال حاضر یک میلیارد دلار است.

  8- آدام نویمان

  بنیان گذار شرکت " وی وورک" که 3.5 میلیارد دلار ثروت دارد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو