عصر بازاربرنج

امکان برداشت رقم ریالی بسته حمایتی دولت به صورت وجه نقد

عصر اعتبار- سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد، بسته حمایتی دولت به صورت ریالی به حساب یارانه نقدی سرپرستان خانوار واریز شده و هیچگونه طرحی مبنی بر استفاده با محدودیت خرید کالا و اعتبار ریالی وجود ندارد.

امکان برداشت رقم ریالی بسته حمایتی دولت به صورت وجه نقد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از تسنیم، پیگیریها از سازمان برنامه و بودجه نشان می‌دهد، بسته جدید حمایتی دولت به صورت ریالی به حساب یارانه نقدی سرپرستان خانوار واریز خواهد شد. بر این اساس طرحی مبنی بر  تخصیص اعتبار  ریالی برای خرید کالا در قالب بسته جدید حمایتی وجود ندارد.
  همچنین افرادی که به هر  دلیل یارانه نقدی آنها قطع شده است  می‌توانند برای اعتراض به سامانه وزارت رفاه مراجعه کرده و اعتراض خود را ثبت کنند. بعد از بررسی مجدد و تایید از سوی وزارت رفاه یارانه نقدی این افراد نیز برقرار خواهد شد. به گفته مسئولان سازمان برنامه اگر فرایند بررسی و احراز شرایط دریافت یارانه نقدی  بیش از یک ماه نیز طول بکشد  مبلغ واریز نشده در ماههای قبلی به حساب فرد واریز خواهد شد.

  همچنین مهدی قمصریان از سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد، منابع حاصل از اجرای طرح حمایتی همانطور که آقای نوبخت اعلام کرد  حدود 30 هزار میلیارد تومان برآورد می شود که به صورت نقدی میان 18میلیون خانوار برخوردار از شرایط دریافت توزیع ماهیانه خواهد شد، بر این اساس ارقام برای خانوار تک نفره 55 هزار تومان و به تدریج با رشد بعد خانوار اضافه خواهد شد. همچنین طرحی با عنوان توزیع کالایی به هیچ عنوان قرار نیست انجام شود و چنین برنامه ریزی از سوی دولت در دستور کار قرار نگرفته است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۸ ماه پیش
    آرشیو