عصر بازار

متهم به اخلال در نظام اقتصادی گلستان دستگیر شد

عصر اعتبار- معاون اجتماعی فرمانده انتظامی گلستان گفت که یک متهم به اخلال در نظام اقتصادی این استان دستگیر و تحویل مرجع قضایی شد.

متهم به اخلال در نظام اقتصادی گلستان دستگیر شد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از علی بهرامی امروز دوشنبه به خبرنگاران اظهار کرد: برابر اطلاعات واصله از نشانگاه‌های اقتصادی و منابع اطلاعاتی، یک شرکت کشتارگاهی در شهرستان آق‌قلا یک میلیون و 120 هزار یورو تسهیلات با نرخ 42 هزار ریال برای واردات 10 هزار راس گوسفند از کشور قزاقستان دریافت اما به تعهد خود عمل نکرد.

  وی بیان داشت: شرکت مذکور با مدیریت متهم دستگیر شده تنها 315 هزار و 504 یورو را صرف خرید و واردات کرده و از بقیه وجوه سوءاستفاده نموده است.

  وی گفت: برای این اختلاس پرونده‌ای با عنوان اخلال در نظام اقتصادی تشکیل و تحویل مرجع قضایی شد.

  گفتنی است پیش از این دو پرونده با عنوان اخلال در نظام اقتصادی در دادگستری استان گلستان تشکیل که همچنان در دست رسیدگی است.

  پرونده اول مربوط به شرکت لیزینگ خودرو معروف به پرهام آزادشهر است که سه متهم این پرونده در مجموع بیش از 2 هزار و 800 میلیارد ریال از حدود 2 هزار و 800 نفر در استان‌های گلستان و سیستان و بلوچستان کلاهبرداری کردند.

  در پرونده دیگر مربوط به شرکت درآسیاب شاهکوه سه نفر به توزیع غیرقانونی و کسری بیش از 9 میلیون کیلوگرم گندم به ارزش حدود 150 میلیارد ریال متهم هستند که در دست رسیدگی است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی