عصر بازار

ثبت شماره حساب یارانه در سایت حمایت

عصر اعتبار- سخنگوی ستاد طرح حمایت معیشتی گفت: شهروندان برای اطلاع از پیامک کمک معیشتی شماره حساب یارانه نقدی را وارد سایت hemayat.mcls.gov.ir کنند.

ثبت شماره حساب یارانه در سایت حمایت
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، حسین میرزایی اظهار داشت: آن دسته از افرادی که با شماره #6369* پیامک داده‌اند، اما پاسخی دریافت نکرده‌اند، می‌توانند به سامانه حمایت، با شماره ملی و شماره حساب واریز یارانه‌ها، وارد شوند.

  وی با اشاره به اینکه تاکنون حدود 4 میلیون پیامک ارسال شده است، اما به دلایل مختلف برخی هم‌وطنان پیامک را دریافت نکرده‌اند، گفت: شهروندان نگران نباشند و می‌توانند در سامانه hemayat.mcls.gov.ir ثبت کنند و این امکان را فراهم کردیم به جای کد رهگیری، شماره حساب واریز یارانه را ثبت کنند، یعنی شماره ملی را وارد کنند، اگر کد رهگیری دریافت کرده‌اند که همان را وارد می‌کنند در غیر این صورت شماره حساب واریز یارانه را ثبت و کد امنیتی را وارد کنند، وارد سایت شوند و مراحل بعدی را انجام دهند.

  میرزایی گفت: شهروندان برای وارد شدن از این طریق باید فیلترشکن‌ها و «وی پی ان‌«های تلفن همراه را خاموش کنند، چون این سایت بر روی شبکه اینترنت ملی فعال است. وی افزود: بعد از ثبت درخواست در سامانه در نهایت تا 30 روز دیگر نتیجه قطعی بررسی در داخل سامانه به مردم اطلاع رسانی می‌شود که می‌توانند با واردشدن به سامانه نتیجه را ببینند و اگر مشمول نشده باشند، با دلیل اعلام خواهد شد.

  سخنگوی طرح کمک معیشتی درباره آن دسته از متقاضیان طرح حمایت معیشتی که پیش از این در فهرست یارانه بگیران نبودند، گفت: این افراد به منظور ارایه درخواست دریافت حمایت معیشتی باید از اول دی ماه با مراجعه به دفاتر پلیس بعلاوه 10 اطلاعات خانوار خود را ثبت کنند. میرزایی افزود: این موضوع هیچ‌گونه ارتباطی به موضوع یارانه ندارد و صرفا محدود به موضوع طرح حمایت معیشتی است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو