عصر بازاربرنج

روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام؛

اظهارات منتسب به آیت‌الله آملی‌لاریجانی درباره لوایح «سی‌اف‌تی» و پالرمو» تحریف شده است

عصر اعتبار- روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام انتشار برخی مطالب به نقل از رئیس این مجمع درباره لوایح «سی‌اف‌تی» و «پالرمو» را گزینشی مشوش، غیردقیق و در برخی موارد تحریف شده خواند که به هیچ عنوان قابل استناد نیست.

اظهارات منتسب به آیت‌الله آملی‌لاریجانی درباره لوایح «سی‌اف‌تی» و پالرمو» تحریف شده است
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از خبرگزاری میزان، روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام انتشار برخی مطالب به نقل از آیت‌الله صادق آملی‌لاریجانی درباره لوایح «سی‌اف‌تی» و «پالرمو» را با عنایت به وجود مستندات کامل سخنان وی، گزینشی مشوش، غیردقیق و در برخی موارد تحریف شده خواند که به هیچ عنوان قابل استناد نبوده و انتشار آن به شکل گزینشی و تحریف شده برخلاف موازین اخلاقی و شرعی است.

  روابط عمومی مجمع همچنین تصریح کرد مواضع رسمی راجع به این لوایح پس از جمع بندی نهایی در جلسه مجمع اعلام خواهد شد.

  به گزارش میزان، پیشتر برخی رسانه‌ها به نقل از رئیس مجمع تشخیص مصلح نظام در درس خارج فقه وی نوشته بودند: اگر از من شخصاً نظرم را بپرسید، پالرمو و CFT به شدت برای امنیت ملی خطرناک هستند به ویژه CFT که بسیار خطرناک‌تر است.

  جلسه عصر روز گذشته مجمع تشخیص مصلحت نظام با دستورکار بررسی ابعاد الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تأمین مالی تروریسم موسوم به «سی‌اف‌تی» با حضور اعضاء برگزار و پس از بحث، ادامه بررسی آن به جلسه بعدی مجمع موکول شد.

  در این جلسه یک گزارش اجمالی از موضوع مطرح و مقرر شد وزارتخانه‌های «امورخارجه» و «اقتصاد و اموردارایی» به پرسش‌های جدیدی مجمع پاسخ دهند.

  لایحه «سی‌اف‌تی» که امروز پیرامون آن در مجمع تشخیص مصلحت نظام، بحث و تبادل‌نظر شد، یکی از لوایح ذیل «کارگروه اقدام مالی» موسوم به «اف‌ای‌تی‌اف» است.   

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
    آرشیو