عصر بازاربرنج

مدیرعامل بیمه آسیا:

جدیت در آموزش نمایندگان، بازار بیمه را توسعه می‌دهد

عصر اعتبار- مجمع عمومی و فوق العاده انجمن صنفی نمایندگان استان تهران با حضورنایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونان مدیرعامل و مدیران بیمه آسیا و همچنین اعضای این انجمن در هتل انقلاب تهران، برگزار شد.

جدیت در آموزش نمایندگان، بازار بیمه را توسعه می‌دهد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از اقتصادآنلاین، مسعود بادین، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در این مجمع ابتدا در سخنانی شهادت سردار رشید اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت و این جنایت تروریستی را محکوم کرد.

  مدیرعامل بیمه آسیا در ادامه، با  تاکید بر تعامل شبکه فروش و مدیریت های فنی شرکت گفت: همراهی و همدلی نمایندگان حقیقی و حقوقی و مدیریت های فنی شرکت دو بال موفقیت بیمه آسیا در ارائه خدمات شایسته بیمه ای به بیمه گذاران هستند.

  وی افزود: اساسا هدف از تشکیل انجمن های صنفی نمایندگان بیمه، توسعه و بهبود فرایند تعامل بین شبکه فروش و مدیران شرکت و همچنین پیگیری دغدغه های نمایندگان به گونه ای حرفه ای، منسجم و هدفمند است.

  مدیرعامل بیمه آسیا ، منافع نمایندگان را همسو با منافع شرکت دانست و اظهار امیدواری کرد با نگاه عمیق و بلندمدت، این همسویی در جهت منافع شرکت تداوم داشته باشد و ترکیب نیروهای تازه نفس با تجارب نمایندگان پیشکسوت می تواند شرکت را در تداوم موفقیت ها کمک کند.

  مدیر عامل بیمه آسیا  جدیت در امر آموزش را یک اولویت دانست و بیان داشت: هر نماینده جدیدی که قصد حضور در  صنعت بیمه و بیمه آسیا را دارد باید آموزش کافی ببیند، تا با اشراف کامل شروع به کار کند و این امر در نهایت،  سبب توسعه بازار بیمه می شود.

  در این نشست، بهروز ناظمی عضو هیات مدیره و معاون امور استان ها و شبکه فروش نیز در سخنانی، بر تلاش نمایندگان برای رسیدن به شاخص های استاندارد در فعالیت های حرفه ای خود تاکید کرد و گفت: انجمن های صنفی نمایندگان باید از توان مالی مناسبی برخوردار باشند تا از این طریق بتوانند فعالیت های آموزشی و سایر فعالیت های حرفه ای خود را تقویت کنند.

  این گزارش می افزاید، در این مر اسم همچنین رییس هیات مدیره انجمن صنفی نمایندگان تهران و آقای سپهرم مشاور این انجمن و با سابقه ترین نماینده بیمه آسیا و صنعت بیمه، سخنرانی کردند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
    آرشیو