عصر بازاربرنج

مراسم تجلیل از سردار شهید سلیمانی در بیمه آسیا برگزار شد

عصر اعتبار- مراسم معنوی و باشکوه یادبود و تجلیل از سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و هم رزمانش با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، مدیران و پرسنل بیمه آسیا و دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران و تنی چند از مقامات لشگری، برگزار شد.

مراسم تجلیل از سردار شهید سلیمانی در بیمه آسیا برگزار شد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از اقتصادآنلاین، مراسم یادبود و تجلیل از سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ظهر چهارشنبه و هم زمان با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر، با حضور مسعود بادین نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا، اعضای هیات مدیره، معاونان مدیرعامل، مدیران و سایر پرسنل بیمه آسیا در نمازخانه ساختمان مرکزی این شرکت، برگزار گردید.

  این گزارش می افزاید: در این مراسم پرشور که در فضایی معنوی برپا شد، کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران، سردار صالح از فرماندهان سپاه ولی امر (عج) و سردار کمالی از هم رزمان شهید حاج قاسم سلیمانی حضور داشتند.

  مراسم گرامیداشت شهدای حمله تروریستی آمریکا، با قرائت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد و پس از آن، سردار صالح، در سخنانی با تجلیل از مقام والای شهید حاج قاسم سلیمانی، به بیان ویژگی های شخصیتی این شهید عزیز پرداخت و در ارتباط با تاثیرات و برکات عظیم شهادت این سردار گرانقدر بر حرکت مقاومت اسلامی در منطقه، به بیان مطالبی پرداخت. در ادامه برنامه، سردار کمالی از هم رزمان شهید حاج قاسم سلیمانی، خاطراتی را از آخرین لحظات همراهی و دیدار وی با این شهید گرانقدر، برای حضار بیان داشت.

  لازم به ذکر است، مراسم فوق به مناسبت ایام فاطمیه، با عزاداری و مداحی اهل بیت همراه بود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
    آرشیو