عصر بازار

سکه به سد مقاومتی نزدیک شد

عصر اعتبار- قیمت سکه امروز با افزایشی محسوس به مرزهای مقاومتی نزدیک شد و در محدوده ۴ میلیون و ۷۶۰ تومان ایستاد.

سکه به سد مقاومتی نزدیک شد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از خبرآنلاین، امروز هر قطعه سکه در حالی با افزایش قیمت روبرو شد که قمیت ها در بازار جهانی به دلیل تعطیلی روز یکشنبه تغییری نداشتند و از سوی دیگر دلار نیز در بازار با عقب گرد روبرو بود .

  بر این اساس اما سکه رشدی در محدوده 20 تا 38 هزار تومان را تجربه کرد. قیمت هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید امروز چهار میلیون و 746 هزار تومان و نرخ سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم چهار میلیون و 710 هزار تومان اعلام شده است. فعالان بازار معتقدند مرز 4 میلیون و 800 تومان مرز مقاومتی سکه در حال حاضر است. در عین حال کف مرز مقاومتی نیز از سوی فعالان بازار برابر با 4 میلیون و 600 هزار تومان اعلام شده است . به این ترتیب در صورت عقب رفتن قیمت سکه تا این محدوده احتمال تخلیه حباب در بازار افزایش می‌یابد. افزایش قیمت تا مرز 4 میلیون و 800 هزار تومان نیز می تواند به رشد حباب سکه در بازار منجر شود.

  نیم سکه و ربع سکه به ترتیب دو میلیون و 451 هزار تومان و یک میلیون و 492 هزار تومانی در بازار عرضه شدند که بر این اساس هر کدام افزایش دو هزار تومانی را تجربه کردند.

  در بازار امروز طلای تهران هر گرم طلای 18 عیار در حالی 485 هزار و 700 تومان خرید و فروش شد که به این ترتیب میزان افزایش قیمت طلا برابر با 4500 تومان بوده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو