عصر بازار

جدیدترین قیمت سکه، طلا و ارز در بازار

عصر اعتبار- قیمت سکه امروز در حالی با کمی افزایش نسبت به روز گذشته همراه شد که قیمت ارز نسبت به روز گذشته کاهش اندکی یافته است.

جدیدترین قیمت سکه، طلا و ارز در بازار
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، امروز (دوشنبه) هر قطعه سکه تمام بهار طرح قدیم چهار میلیون و 770 هزار تومان قیمت دارد که نسبت به روز گذشته 20 هزار تومان افزایش قیمت دارد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون و 785 هزار تومان داد و ستد شد که نسبت به روز یکشنبه پنج هزار تومان افزایش قیمت دارد.

  بنا بر اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر قطعه نیم سکه دو میلیون و 420 هزار تومان (کاهش 10 هزار تومانی نسبت به روز گذشته) و ربع سکه هم یک میلیون و 440 هزار تومان داد و ستد شد. سکه گرمی هم با 10 هزار تومان افزایش 930 هزار تومان قیمت دارد.

  هر گرم طلای 18 عیار  در طلافروشی‌ها افزایش قیمت داشته و 487 هزار و 786 تومان عرضه می‌شود. در بازار جهانی هم هر اونس طلا با کاهش قیمت، بیش از 1551 دلار داد و ستد می‌شود.

  ارز کاهشی شد

  در هفته گذشته، قیمت ارز تغییر چندانی نداشت و پس از آن نیز روند کاهشی به خود گرفت تا جایی که این روزها بار دیگر بازار ارز در ثبات قرار دارد. بر همین اساس، صرافی‌های مجاز بانک مرکزی امروز هر دلار آمریکا را با قیمت 12 هزار و 920 تومان خریدند و 13 هزار و 20 تومان می‌فروشند. از سوی دیگر، امروز قیمت خرید هر یورو در این صرافی‌ها 14 هزار و 520 تومان و قیمت فروش آن 14 هزار و 620 تومان است.

  همچنین بانک‌ها تا سقف 1000 یورو به مسافران کشورهای غیر همسایه ارز مسافرتی پرداخت می‌کند که قیمت این ارز نیز در حال حاضر با احتساب کارمزد بانک مرکزی و بانک‌ها، رقمی در حدود 14 هزار و 800 تومان است. بانک‌ها نیز امروز هر دلار آمریکا را 12 هزار و 811 تومان و هر یورو را 14 هزار و 398 تومان می‌خرند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • ۱۵
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو