عصر بازار

وام ازدواج ۱۰۰ میلیونی؛ جزئیات و زمان پرداخت

عصر اعتبار- وام ازدواج ۱۰۰ میلیون تومانی شد؛ بدین ترتیب به هر یک از زوج‌ها ۵۰ میلیون تومان وام پرداخت می‌شود.

وام ازدواج ۱۰۰ میلیونی؛ جزئیات و زمان پرداخت
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از فرارو، وام ازدوج زوجین 100 میلیون تومان شد. یعنی هر یک از زوج‌ها 50 میلیون تومان دریافت می‌کند. با تصویت وام 100 میلیونی از سال 1399 این وام به زوجین پرداخت می‌شود. مدت بازپرداخت این وام 5 ساله خواهد بود و یک ضامن برای دریافت آن کفایت می‌کند.

  ایب رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1399 کل کشور گفت: وام ازدواج در سال آینده برای هر یک از زوجین 50 میلیون تومان شد.

  «علی‌اصغر یوسف‌نژاد» روز سه‌شنبه در تشریح مصوبات نشست این کمیسیون، اظهار داشت: براساس تصمیم کمیسیون تلفیق لایحه بودجه؛ میزان وام ازدواج در سال آینده به 50 میلیون تومان افزایش یافت.

  نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی افزود: براساس تصمیم کمیسیون تلفیق بودجه سال آینده به منظور حمایت از ازدواج جوانان، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران موظف است از محل پس‌انداز و جاری قرض‌الحسنه، تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به زوج‌هایی که تاریخ عقد آن‌ها بعد از یکم فروردین سال 96 است و تاکنون وام ازدواج دریافت نکرده اند، با اولویت نخست پرداخت کند.

  یوسف نژاد بیان کرد: تسهیلات قرض الحسنه ازدواج برای هر یک از زوج‌ها در سال 99 پانصد میلیون ریال معادل پنجاه میلیون تومان با دوره بازپرداخت پنجساله با اخذ یک ضامن معتبر و سفته است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • ۱۵
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو