عصر بازار

واریز تا یک‌میلیون تومان به حساب مددجویان سیل‌زده بهزیستی + جزییات

عصر اعتبار- رئیس ستاد بحران سازمان بهزیستی کشور از ‌واریز کمک هزینه‌ای از سوی سازمان بهزیستی به حساب مددجویان مناطق سیل‌زده کشور خبر داد.

واریز تا یک‌میلیون تومان به حساب مددجویان سیل‌زده بهزیستی + جزییات
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، احمدرضا شجیعی با بیان اینکه امروز مبلغی به حساب مددجویان آسیب دیده از سیل واریز می‌شود، گفت: این مبلغ  براساس بعد خانوار به حساب حدودا 10 هزار خانوار مناطق سیل زده واریز می‌شود.


  وی با اشاره به اینکه برای پرداخت این کمک هزینه حدود 6.5 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: براین اساس خانواده یک نفره 350 هزار تومان و خانواده 5 نفره یک میلیون و هفتاد هزار تومان دریافت خواهند کرد که این مبلغ بر اساس بعد خانوار افزایش می‌یابد.


  رئیس ستاد بحران سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه در سه استان سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان در مجموع منزل 686 مددجو به طور کامل تخریب شده است تصریح کرد: در استان سیستان و بلوچستان 434 منزل مددجو به طور کامل تخریب شده است. ٢١٧۰ مورد نیز تخریب بخشی از منزل مددجویان  و 1256 مورد نیز از بین رفتن کامل وسایل زندگی آنان گزارش شده است.

  به گفته شجیعی در استان کرمان نیز منزل 17 مددجو به طور کامل تخریب شده و 972 مورد نیز تخریب بخشی از منزل و 353 مورد نیز از بین رفتن کامل وسایل زندگی گزارش شده است.

  وی همچنین گفت که در استان هرمزگان نیز منزل 235 مددجو به طور کامل تخریب شده و بخشی از 687 مورد از منازل مددجویان تخریب شده و وسایل زندگی 323 مددجو نیز به طور کامل از بین رفته است.


  رئیس ستاد بحران سازمان بهزیستی کشور در پایان تاکید کرد: آمار و اطلاعات مددجویان آسیل دیده همچنان در حال جمع آوری است و اطلاعات مذکور هنوز نهایی نشده‌اند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • ۱۵
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش
  آرشیو