عصر بازاربرنج

ادامه کاهش قیمت دلار و یورو

عصر اعتبار- روند کاهشی نرخ خرید و فروش ارز در بانک‌ها و صرافی‌های مجاز همانند روز گذشته ادامه یافت؛ به طوریکه میزان خرید دلار و یورو توسط بانک‌ها امروز به ترتیب ۵۰ و ۲۰۰ تومان کاهش داشته است.

ادامه کاهش قیمت دلار و یورو
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، ارز هفته جاری را با کاهش قیمت آغاز کرد و در روز گذشته شاهد کاهش قیمت‌ها نسبت به هفته قبل بودیم.

  در این راستا بانک‌ها امروز (یکشنبه) هر دلار آمریکا را 12 هزار و 620 و هر یورو را نیز 14 هزار تومان می‌خرند که دلار نسبت به روز گذشته 50 تومان و نرخ یورو نیز امروز نسبت به روز گذشته 200 تومان کاهش داشته است.

  این درحالی است که صرافی‌های مجاز بانک مرکزی امروز هر دلار آمریکا را 12 هزار و 900 تومان می‌خرند که این میزان هم نسبت به روز گذشته 50 تومان کاهش داشته است. نرخ فروش این ارز نیز در صرافی‌ها 13 هزار تومان است درحالی که روز گذشته 13 هزار و 50 تومان بود.

  این صرافی‌ها هر اسکناس یورو را 14 هزار و 400 تومان می‌خرند و 14 هزار و 500 تومان عرضه می‌کنند که نرخ خرید و فروش این ارز هم نسبت به روز قبل هرکدام 150 تومان کاهش یافته است.

  گفتنی است؛ بانک‌ها تا سقف 1000 یورو به مسافران کشورهای غیر همسایه ارز مسافرتی ارائه می‌کنند که قیمت این ارز نیز در حال حاضر با احتساب کارمزد بانک مرکزی و بانک‌ها، حدود 14 هزار و 800 تومان است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
    آرشیو