عصر بازاربرنج

با تصویب مجلس

بازنشستگان مناطق جنگی از مزایای ایثار برخوردار می‌شوند

عصر اعتبار- نمایندگان مجلس شورای اسلامی استفساریه‌ای را تصویب کردند که بازنشستگان شاغل در مناطق جنگی از مزایای ایثار برخوردار خواهند شد.

بازنشستگان مناطق جنگی از مزایای ایثار برخوردار می‌شوند
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، در جلسه علنی امروز (یکشنبه) طرح استفساریه بند «ج» ماده 112 قانون برنامه ششم توسعه با 150 رای موافق، 19 رای مخالف و 7 رای ممتنع از مجموع 199 نماینده حاضر در مجلس شورای اسلامی تصویب شد.

  در این استفساریه آمده است: آیا شاغلانی که در زمان دفاع مقدس در دستگاه‌های اجرایی مناطق عملیاتی و امنیتی موضوع مصوب 1376 ستاد کل نیروهای مسلح خدمت کرده و در آن زمان یا پس از آن بازنشسته شده‌اند مشمول مزایای مندرج در بند «ج» ماده 112 قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه می‌شوند؟ پاسخ این استفساریه بله است.

  طبق بند «ج» ماده 112 قانون برنامه ششم توسعه سازمان برنامه و بودجه و سازمان استخدامی کشور مکلف است نسبت به صدور احکام پرداخت مزایای شاغلان مناطق عملیاتی دفاع مقدس برابر جداول و ضوابط ابلاغی سال 1376 سازمان امور اداری و استخدامی کشور از سال دوم اجرای قانون برنامه اقدام کنند.

  با تصویب این طرح بازنشستگانی که در مناطق عملیاتی و امنیتی شاغل بوده‌اند از مزایای مناطق عملیاتی و امنیتی برخوردار می‌شوند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۹ ماه پیش
    آرشیو