عصر بازاربرنج

رفع مشکل دسترسی به سامانه همراه بانک سینا در نسخه ios

عصر اعتبار- بانک سینا برای رفع مشکل دسترسی کاربران به نسخه IOS همراه بانک و امکان استفاده آنها از این خدمت، نسخه وب همراه بانک را ارائه داد.

رفع مشکل دسترسی به سامانه همراه بانک سینا در نسخه ios
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، با توجه به محدودیت های ایجاد شده برای بارگذاری نرم افزار های مالی در اپ استور و به منظور استمرار دسترسی کاربران به سامانه همراه بانک، نسخه وب این خدمت از سوی بانک ارائه شده و مشتریانی که دارای گوشی های همراه با سیستم عامل ios هستند، با مراجعه به لینک https://mobapp.esinabank.com/mobileweb می توانند از خدمات همراه بانک سینا استفاده کنند.

  برای قرارگیری آیکون میانبر نسخه وب موبایل بانک روی صفحه اصلی گوشی مراحل زیر باید انجام شود:

  1. لینک نرم افزار روی مرورگر سافاری (یا سایر مرورگرهای موجود روی گوشی) باز گردد.

  2. بعد از باز شدن صفحه اول در سافاری گزینه SHARE انتخاب شود.

  3. با انتخاب گزینه Add To Home Screen و بعد از آن گزینه Add، آیکون میانبر دسترسی به موبایل بانک روی صفحه اصلی ساخته می شود.

  گفتنی است هم اکنون نرم افزار همراه بانک سینا برای نسخه ios، از طریق فروشگاه اینترنتی نرم افزار سیب اپ قابل دریافت است. همچنین این بانک در حال پیگیری امکان نصب مستقیم نرم افزار همراه بانک از طریق وب سایت بانک برای نسخه ios است که به زودی ارائه خواهد شد.

  با نرم افزار همراه بانک سینا، خدمات متنوعی از قبیل انتقال وجه، خریدشارژ، استعلام و پرداخت قبوض، خرید بیمه، مسدودکردن کارت، دریافت شبا و بسیاری خدمات دیگر قابل انجام است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
    آرشیو