عصر بازار

با طرح «۲ در یک» سرمایه خود را دوبرابر کنید

عصر اعتبار- اگر شخصی هستید که با بودجه‌ای مشخص به‌دنبال راه‌اندازی کسب و کاری مناسب مثلا خرید ماشین با هدف کسب درآمد از آن هستید می‌توانید با پول خود در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران سپرده‌گذاری کرده و صددرصد موجودی خود را به‌صورت آنی وام دریافت کنید و پس از تسویه، پول خود را نیز برداشت و سرمایه خود را دو برابر کنید.

با طرح «۲ در یک» سرمایه خود را دوبرابر کنید
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از دنیای اقتصاد، با طرح 2 در یک بانک قرض‌الحسنه مهر ایران می‌توان دو بار وام دریافت کرد. وام اول با کارمزد یک درصد و وام دوم به میزان امتیاز میانگین مشتری با کارمزد 4 درصد پرداخت می‌شود. وام اول یک روز پس از تشکیل پرونده پرداخت می‌شود و مبلغ آن به انتخاب مشتری و حداکثر تا 100 درصد مبلغ سپرده خواهد بود. تعداد اقساط 60 ماه است و وام برای صاحب سپرده بدون ضامن و با کارمزد یک درصد است.

    حداکثر سقف وام اول 150 میلیون تومان برای هر نفر از محل سپرده ویژه است. وام دوم پس از بازپرداخت اقساط ماهانه وام اول و باقی‌مانده سپرده افتتاحی به‌صورت میانگین محاسبه شده و پرداخت می‌شود. تعداد اقساط وام دوم نیز حداکثر 60 ماه به انتخاب مشتری است.اما کارمزد این وام 4 درصد است و حداکثر سقف وام دوم 20 میلیون تومان از محل منابع بانک است. برای مثال، در صورتی که متقاضی مبلغ یکصد میلیون تومان در سپرده ویژه اجتماعی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران واریز کند در کوتاه‌ترین زمان ممکن و حداکثر یک روز شخصا می‌تواند بدون نیاز به ضامن، مبلغ 95 میلیون تومان با اقساط قابل انتخاب (از 2 ماه تا 60 ماه) به‌طور مثال 36 ماه و کارمزد یک درصد دریافت کند. در این حالت شما می‌توانید بعد از بازپرداخت اقساط و تسویه وام اول، از تسهیلات مرحله دوم بانک معادل امتیاز حاصله از پنج میلیون تومان باقی‌مانده به علاوه بازگشت اقساط وام 95 میلیون تومانی مطابق ضرایب سیاست اعتباری مرتبط با سال موردنظر و ضوابط و مقررات جاری بانک بهره‌مند شوید.

    برچسب ها
    پورسعید خلیلی