عصر بازار

کرونا به سبد گسترده بیمه ای سامان اضافه شد

عصر اعتبار- با شیوع ویروس کرونا که به تازگی موجب نگرانی مسافران خصوصا در خارج ازکشور شده، شرکت بیمه سامان پوشش هزینه های مرتبط با ویروس کرونا را نیز به پوشش های بیمه نامه درمان مسافرتی خود اضافه کرد . در واقع شرکت بیمه سامان اولین شرکت بیمه ای درکشور است که این خدمت مهم را در سبد بیمه ای خود گنجانده است.

کرونا به سبد گسترده بیمه ای سامان اضافه شد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، براین اساس، مسافران با خرید بیمه نامه مسافرتی سامان، بدون پرداخت وجه اضافی، از پوشش های مربوط به این بیماری در سفر به نقاط مختلف دنیا برخوردارمی شوند.

  بیمه نامه مسافرتی سامان، یکی ازجامع ترین بیمه نامه های سفر درکشور بوده که ریسک های قبل ازسفر، حین سفر مسافران ایرانی، لغو سفر قبل از عزیمت و همچنین هزینه های درمانی در خارج از ایران و در عین حال هزینه های لغو و برگشت زودهنگام از سفر را بر اثر حوادث یاد شده در بیمه نامه ، سرقت و آتش سوزی منزل در طول مدت سفر تحت پوشش خود قرار می دهد.

  بیمه نامه مسافرتی سامان با بیش از 55 هزار مرکز درمانی طرف قرارداد بوده و همه هزینه های بستری و اقامت همراه بیمار، خسارت مالی به اشخاص ثالث و اجاره و اسکان موقت بیمه‌گذار و خانواده آن را در مقصد مسافر پرداخت می کند.

  پشتیبانی این بیمه نامه 24 ساعته بوده و اپراتور فارسی زبان در هر نقطه سفر با بیمه گذار در ارتباط خواهد بود

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
    آرشیو