عصر بازاربرنج

تغییرات ۹ ماهه قیمت دلار و یورو در بازار

عصر اعتبار- متوسط قیمت فروش یک دلار آمریکا و یک یورو در ۹ ماه اول سال ۹۸ در بازار آزاد شهر تهران به ترتیب ۱۲ هزار و ۵۷۰ تومان و ۱۴ هزار و ۸۹ تومان بوده است.

تغییرات ۹ ماهه قیمت دلار و یورو در بازار
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایبنا، براساس آمار بانک مرکزی متوسط قیمـت فروش یک دلار آمریکا در آذر ماه ١٣٩٨ در بازار آزاد شهر تهران 12 هزار و 755 تومان بود که در مقایسه با ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب 10.8 درصد و 14.9 درصد افزایش داشت. همچنین حداقل و حداکثر نرخ فروش یک دلار آمریکا در ماه مذکور به ترتیب 11 هزار و 838 تومان و 13 هزار و 810 تومان بوده است.

  همچنین در آذر ماه ١٣٩٨ متوسط قیمت فروش یک یورو در بازار آزاد شهر تهران 13 هزار و 987 تومان بود که در مقایسه با ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب 9.9 درصد و 8.4 درصد افزایش داشته است. همچنین حداقل و حداکثر نرخ فروش یک یورو در ماه مذکور به ترتیب 13 هزار تومان و ١4 هزار و 947 تومان بوده است.

  در 9 ماه اول سال ٩٨ متوسط قیمت فروش یک دلار آمریکا و یک یورو در بازار آزاد شهر تهران به ترتیب 12 هزار و 570 تومان و 14 هزار و 89 تومان بوده است که نسبت به دوره مشابه سال 1397 دلار آمریکا 21.8 درصد و یورو 16.8 درصد افزایش داشته است. متوسط قیمت فروش سایر ارزهای عمده در جداول زیر نشان داده شده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۸ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار