عصر بازار

بالاترین نشان جایزه ملی مدیریت مالی ایران به بیمه "ما" رسید

عصر اعتبار- در دهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، شرکت بیمه "ما" به عنوان اولین شرکت بیمه ای در طول تاریخ برگزاری، موفق به دریافت تندیس زرین، بالاترین نشان این جایزه شد.

بالاترین نشان جایزه ملی مدیریت مالی ایران به بیمه "ما" رسید
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، دهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، روز شنبه 26 بهمن ماه سال 98 با حضور دکتر دژپسند وزیر اقتصاد و دارایی، جمعی از مسؤولان کشوری، مدیران شرکت ها و اساتید دانشگاه در سالن همایش های رازی برج میلاد، برگزار شد.
  با داوری نتایج ارزیابی ها توسط کمیته داوران، شرکت بیمه "ما" در هفتمین سال حضور خود در این جایزه، حائز امتیاز لازم برای دریافت تندیس زرین، بالاترین جایزه این دوره شد.
  در این مراسم حجت بهاری فر مدیرعامل بیمه "ما"  به نمایندگی از این شرکت ، تندیس زرین دوره دهم را دریافت کرد.
  جایزه ملی مدیریت مالی ایران که از سال 1389 هر ساله برگزار می شود، بسترساز بهبود و ارتقای سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شرکت ها و سازمان های شرکت کننده است.
  حمایت مدیریت مالی حرفه ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت ها و سازمان ها، تشویق و ترغیب شرکت ها برای انجام خودارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه های بهبود، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه ای شرکت ها و سازمان های ایرانی، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک، معرفی و قدردانی از شرکت ها و سازمان های برتر در شفافیت مالی، فراهم کردن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی از جمله اهداف برگزاری این جایزه عنوان شده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی