عصر بازار

افزایش ۳۰ هزار تومانی نرخ سکه

عصر اعتبار- نائب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر گفت: سکه و طلا امروز در بازار نسبت به روز گذشته افزایش قیمت داشته است.

افزایش ۳۰ هزار تومانی نرخ سکه
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمد کشتی آرای نائب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر درباره وضعیت بازار امروز طلا و سکه اظهار کرد: سکه نسبت به روز گذشته 30 هزار تومان افزایش قیمت داشته است.

  نائب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر ادامه داد: نسبت به روز گذشته هر اونس جهانی طلا 3 دلار کاهش و هر گرم طلای 18 عیار، 2500 تومان افزایش قیمت داشته باشد.

  کشتی آرای با اشاره به اینکه افزایش نرخ ارز موجب شد که قیمت طلا و سکه امروز افزایش داشته باشد تصریح کرد: امیدواریم که روند کاهشی به بازار برگردد.

  نائب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر از مردم درخواست کرد که زمانی به خرید طلا و سکه اقدام کنند که بازار روند متعادلی داشته باشد.

  کشتی آرای با بیان اینکه هم اکنون دادو ستد‌ها به روال عادی در بازار در حال انجام است تصریح کرد: امروز در بازار حباب سکه نداریم.

  هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با قیمت 5 میلیون و 200 هزار تومان، سکه طرح قدیم 5 میلیون و 200 هزار تومان، نیم سکه 2 میلیون و 720 هزار تومان، ربع سکه یک میلیون 640 هزار تومان و سکه گرمی 940 هزار تومان داد و ستد شد.

  همچنین قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی یک هزار و 582 دلار و و 51 سنت و هر گرم طلای 18 عیار 532 هزار و 571 تومان است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی