عصر بازاربرنج

تمامی شعب تأمین اجتماعی موظف به تمدید دفترچه بیمه هستند

عصر اعتبار- مدیرکل نامنویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تأمین اجتماعی گفت: شعب تأمین اجتماعی موظف هستند در صورت مراجعه بیمه شدگان نسبت به ارائه تمامی خدمات دفترچه درمانی به آنان اقدام کنند.

تمامی شعب تأمین اجتماعی موظف به تمدید دفترچه بیمه هستند
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از فارس، بهروز کریمی،مدیرکل نامنویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تأمین اجتماعی در پاسخ به پرسش مخاطبین «فارس من» درباره تمدید و استفاده از دفترچه‌های بیمه در مراکز درمانی و شعب تأمین اجتماعی اظهار داشت: به منظور ارائه خدمات مطلوب و رضایتمندی مخاطبین از آذر ماه سال جاری دستورالعمل جامعی در این راستا به تمامی واحدهای اجرایی ابلاغ شده است.

    وی ادامه داد: برهمین اساس شعب تأمین اجتماعی موظف هستند در صورت مراجعه بیمه شدگان نسبت به ارائه تمامی خدمات دفترچه درمانی به آنان اقدام و از الزام آنها به حضور در کارگزاری رسمی سازمان خودداری کنند.

    کریمی بیان داشت: شایان ذکر است فرآیند استفاده از دفترچه درمانی در تمامی مراکز ملکی درمانی سازمان حذف شده و نیازی به ارائه دفترچه درمانی نیست، ضمناً حذف کامل استفاده از دفترچه درمانی در سایر مراکز غیر ملکی و بکارگیری از نسخ الکترونیکی در دستور کار سازمان تأمین اجتماعی با سایر سازمان‌های بیمه گر کشوری قرار دارد که در صورت تحقق این موضوع گامی مهمی جهت رضایتمندی مخاطبین در سنوات آتی حاصل خواهد شد .

    برچسب ها
    پورسعید خلیلی