عصر بازار

وزیر راه و شهرسازی:

تسهیلات مسکن از ابتدا هم مشمول امهال ۳ ماهه بدلیل کرونا نبوده است

عصر اعتبار- وزیر راه و شهرسازی درباره علت حذف تسهیلات مسکن از مصوبه امهال ۳ ماهه تسهیلات بانکی به دلیل شیوع کرونا، گفت: این نوع تسهیلات از ابتدا هم مشمول مصوبه شورای پول و اعتبار نبود.

تسهیلات مسکن از ابتدا هم مشمول امهال ۳ ماهه بدلیل کرونا نبوده است
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از مهر، محمد اسلامی صبح امروز در یک برنامه رادیویی درباره مشمول نشدن تسهیلات مسکن در زمره مصوبه شورای پول و اعتبار برای امهال سه ماهه اقساط این نوع تسهیلات تصریح کرد: از ابتدا هم تسهیلات مسکن در این مصوبه قرار نداشت و مصوبه شورای پول و اعتبار صرفاً به کسب و کارهایی که از شیوع کرونا متضرر شده اند، اختصاص دارد.

  وی افزود: همه کسب و کارهای مذکور در این مصوبه، علاوه بر تنفس سه ماهه اقساط تسهیلات، برای مالیات، بیمه تأمین اجتماعی و قبوض آب و برق و گاز هم سه ماه امهال خواهند داشت که در مصوبه ستاد مبارزه با کرونا این موارد نیز به اقساط تسیهلات بانکی افزوده شد.

  وزیر راه و شهرسازی گفت: آزادراه همت کرج سه شنبه با حضور رئیس جمهور افتتاح می‌شود که تأثیر به سزایی در کاهش ترافیک آزادراه تهران-کرج خواهد داشت در حال حاضر بخشی از این ترافیک موجود را آزادراه تهران-شمال به خود اختصاص می‌دهد و بخش دیگر را همت-کرج پوشش می‌دهد تا مردم رفاه بیشتری داشته باشند.

  وی طول آن را 14.5 کیلومتر عنوان و اظهار کرد: از انتهای شهید همت آغاز شده و تا ابتدای جاده چالوس به درازا می‌انجامد نرخ عوارض آن را هم فردا اعلام خواهیم کرد.

  به گفته وزیر راه و شهرسازی، از این آزادراه در هر ساعت امکان تردد 1100 دستگاه خودرو وجود دارد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو