عصر بازار

بیمه سرمد، همپای مدافعان سلامت

عصر اعتبار- سرمد در مسیر کمک به بیماران مبتلا به کرونا با پزشکان و پرستاران و مدفعان سلامت، همراه شد.

بیمه سرمد، همپای مدافعان سلامت
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، این روزها کمبود ماسک و مواد ضدعفونی کننده یکی از نگرانی‌هایی است که مردم و حتی کادر درمانی بیمارستان‌ها با آن مواجه هستند و در این میان دهک‌های پایین درآمدی و کودکان کار، بیشتر در معرض خطر ابتلا به کرونا هستند.

  بیمه سرمد در راستای مسئولیت اجتماعی خود و اهدافی که برای خود در این حوزه تعریف کرده است، برای کمک به کادر درمانی کشور و هم‌چنین دهک‌های پایین درآمدی و کودکان کار، مبلغ 3 میلیارد ریال برای تهیه ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی‌کننده به خیریه متوسلین به امام رضا اهدا کرد تا در مراکز درمانی و هم‌چنین میان خانواده‌های کم‌بضاعت توزیع گردد.

  نگرانی دیگری که این روزها در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها وجود دارد، کمبود برخی تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران مبتلا به کرونا است. به دلیل اخلالی که ویروس کرونا در دستگاه تنفسی فرد بیمار ایجاد می‌کند، دستگاه ونتیلاتور (تنفس مصنوعی) یکی از مهم‌ترین دستگاه‌های مورد استفاده در بیمارستان و مراکز درمانی است که می‌تواند جان این بیماران را نجات دهد.

  بیمه سرمد، همچنین یک دستگاه ونتیلاتور به مبلغ 3 میلیارد ریال خریداری و به بیمارستان بقیه الله اهدا کرد تا در بخش بیماران کرونایی مورد استفاده قرار بگیرد و با این کار سهمی در کمک به مهار کرونا در کشور داشته باشد.

  آرزوی سرمد، سلامتی برای همه مردم است و امید داریم مردم ایران در کنار هم و با توجه به توصیه‌های پزشکان و مسئولان کشور، کرونا در شکست دهند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   دکه مطبوعات
   • ۱۵
   • اعتبار امروز
   • شماره ۸ اعتبار امروز
   • شماره ۷ اعتبار امروز
   • شماره ۶ اعتبار امروز
   • شماره پنجم
   آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
   آرشیو
   آخرین اخبار