عصر بازار

فوت هفت تن از فعالان صنعت بیمه به دلیل کرونا

عصر اعتبار- رییس کل بیمه مرکزی از فوت هفت نفر از فعالان صنعت بیمه به دلیل کرونا خبر داد و گفت: جانباختگان صنعت بیمه در مسیر سلامت آحاد جامعه و گسترش فضای امنیت و اطمینان در کشور خود را فدا کردند.

فوت هفت تن از فعالان صنعت بیمه به دلیل کرونا
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایبنا، غلامرضا سلیمانی ضمن عرض تسلیت مصیبت جانباختگان صنعت بیمه در فرایند شیوع ویروس کرونا در کشور، از تمهیدات ویژه بیمه مرکزی برای تسهیل و تسریع در ارائه خدمات خبر داد و افزود: بخش مهمی از بار سلامتی شهروندان بر دوش صنعت بیمه است و از نخستین روزهای شیوع ویروس کرونا تا امروز در کنار شهروندان آسیب دیده و در معرض خطر  ایستاده ایم و همچنان به تکالیف قانونی و مسئولیت های اجتماعی خود عمل خواهیم کرد.

  رییس کل بیمه مرکزی ضمن تشریح اقدامات نهاد ناظر و صنعت بیمه در روزهای اخیر خاطر نشان کرد: برقراری امنیت روانی و اقدامات سلامت محور برعهده یک نهاد خاص نیست و تمامی دستگاه‌های ذیربط باید با تلاش مضاعف و برنامه ریزی دقیق در کنترل این ویروس و کاهش آسیب های آن نقش آفرینی کنند.

  وی حمایت صنعت بیمه از کادر درمانی کشور را در این شرایط حساس از مهم‌ترین برنامه های بیمه مرکزی دانست و گفت: آمادگی کامل برای تامین نیازهای بهداشتی و درمانی راهکار اصلی خروج از بحران است و به یاری خداوند و در سایه همدلی مردم و هم افزایی دستگاههای اجرایی کشور از این بحران نیز گذر خواهیم کرد.

  رییس شورای عالی بیمه از جانباختگان این صنعت به عنوان قهرمانان ملی یاد کرد و افزود: یاد و خاطره پاسداران حریم آرامش، آسایش و امنیت مردم در حافظه جمعی ملت شریف ایران ماندگار خواهد شد.

  گفتنی است تاکنون هفت تن از خادمان ملت در صنعت بیمه کشور در هنگام خدمات رسانی به مردم شریف ایران بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی