عصر بازاربرنج

نحوه افزایش حقوق در سال ۹۹ از زبان رییس کمیسیون بودجه مجلس

عصر اعتبار- رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات نحوه افزایش حقوق در سال آینده را تشریح کرد.

نحوه افزایش حقوق در سال ۹۹ از زبان رییس کمیسیون بودجه مجلس
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از خانه ملت، غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات و کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99 مجلس درباره نحوه افزایش حقوق در سال آینده در صفحه  اینستاگرامی خود نوشت:

  امروز کار بودجه در فرآیند بررسی بین شورای نگهبان و مجلس به اتمام رسید و باید بودجه به دولت ابلاغ گردد. شاید خیلی از صاحب‌نظران و حتی خود من به دلیل اینکه فرایند قانون اساسی در روال طبیعی بررسی بودجه رعایت نشده بود ایراد داشته باشیم ولی واقعیت این است که اگر می‌خواستیم با توجه به شرایط کنونی کشور، اول سال کشور بودجه مصوب داشته باشد طی فرایند انجام شده،الزام آور بود.

  فشار کاری در این بلبشوی کرونا زیاد بود ولی انصافاً هم شورای نگهبان بسیار متعهدانه تر به بودجه دقت کرد و برای اولین بار در این سال‌ها فقط با ما حدود 10 ساعت جلسه بررسی داشت و هم تلفیق متعهدانه توجه کرد و سعی کردیم حقوق ملت تضییع نشود اگرچه محدودیت ها زیاد بود.

  مهمترین بخش برای مردم و کارمندان بحث حقوق بود. خیلی ساده اینطور شد. اول به همه 15 درصد رشد ضریب داده می‌شود (بازنشسته و غیر بازنشسته) بعد اونایی که زیر 28 میلیون ریال حکمشان می‌شود آنقدر افزایش می‌یابد که به این عدد برسد حتی اگر 100 درصد هم زیاد شود. بعد افراد بین این عدد تا 6 میلیون به شکل تصاعدی نزولی حکمشان بالای 15 درصد رشد می رود و اونایی هم که بالای 6 میلیون هستند هم همان 15 درصد رشد می کنند (بازنشسته و شاغل).

  برای فرهنگیان عزیز هم اعتبار گذاشته شد تا رتبه‌بندی ترمیم شود که کمتر از رشد دیگر سازمان‌ها نشوند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۱۰ ماه پیش
    آرشیو