عصر بازار

خرج بسته ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی کرونا چقدر است؟

عصر اعتبار- دولت بابت بسته جدیدی که برای حمایت از برخی اقشار در برابر آسیب‌های ناشی از کرونا در نظر گرفته است، هر ماه حدود ۳۳۰ میلیارد تومان هزینه می‌کند.

خرج بسته ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی کرونا چقدر است؟
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، در مجموعه بسته‌های حمایتی که برای جبران بخشی از آسیب‌های ناشی از کرونا در دستور کار دولت قرار گرفت، یک بسته نقدی به صورت بلاعوض قرار دارد که به یک تا 1.5 میلیون خانوار اختصاص داده شد.

  بر این اساس قرار شد در چهار ماه مبلغی بین 200 تا 600 هزار تومان متناسب با اعضای خانوار به حساب آنها واریز شود؛ این مبلغ در خانوار تک نفره 200 هزار تومان، دو نفره 300 هزار تومان، سه نفره 400 هزار تومان، چهار نفره 500 هزار و پنج نفره و بالاتر 600 هزار تومان است.

  اولین مرحله این بسته حمایتی در حالی در اسفند ماه پرداخت شد که اطلاعات دریافتی از سازمان برنامه و بودجه نشان می‌دهد که حدود 330 میلیارد تومان بابت آن هزینه شده است.

  در این حالت در چهار ماهی که باید این بسته حمایتی پرداخت شود در مجموع حدود 1320 میلیارد تومان بین خانوارهایی که گفته می‌شود هیچ منبع درآمدی ندارند، توزیع خواهد شد.

  البته این خانوارها از بین یارانه‌بگیران گزینش شده و در کنار بسته حمایتی کرونا، یارانه نقدی به مبلغ 45 هزار و 500 تومان به ازای هر نفر و کمک معیشتی نیز دریافت می‌کنند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
    آرشیو