عصر بازار

حمایت از تولیدکننده‌های محصولات مقابله با کرونا تا سقف یک میلیارد ریال

عصر اعتبار- مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از حمایت تسهیلاتی از واحدها و کارگاه های تولیدی خرد و کوچک با سقف یک میلیارد ریال خبر داد.

حمایت از تولیدکننده‌های محصولات مقابله با کرونا تا سقف یک میلیارد ریال
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از تسنیم، علی اصغر نورالله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از حمایت تسهیلاتی از واحدها و کارگاه های تولیدی خرد و کوچک و خانگی تولیدکننده محصولات بهداشتی و پزشکی جهت مقابله با ویروس کرونا تا سقف یک میلیارد ریال خبر داد.

  نوراله زاده اظهار داشت: از اسفند سال گذشته بسیاری از واحدهای تولیدی مورد حمایت صندوق کارآفرینی امید که در زمینه تولید محصولات بهداشتی و پزشکی جهت مقابله با ویروس کرونا نظیر محصولات بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده، پوشاک بیمارستانی، ماسک، تخت های بیمارستانی و... فعالیت می کردند شناسایی شدند و جهت حمایت از افزایش تولیدات این واحدها تسهیلات جدیدی به آنها اختصاص داده شد.

  وی افزود: برخی از این واحدها که در زمینه تولید پوشاک فعالیت داشتند با شیوع ویروس کرونا فعالیت خود را به سمت تولید ماسک های بهداشتی و لباس های بیمارستانی جهت کادر درمانی که در خط مقدم مقابله با این بیماری قرار دارند، تغییر دادند.

  مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید اظهار داشت: سایر واحدهای تولیدی در این بخش ها نیز تا سقف یک میلیارد ریال برای هر واحد، با نظارت کمیته استانی کرونا و نظام سلامت استان و فرمانداری ها می توانند از تسهیلات صندوق کارآفرینی امید بهر مند شوند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی