عصر بازار

برای پذیرش سهم نگهداری بالاتر و حفظ قبولی اتکایی از داخل کشور پیشنهاد شد

افزایش سرمایه بیمه کوثر از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها

عصر اعتبار- اعضای هیات‌مدیره شرکت بیمه کوثر افزایش سرمایه ۸۳درصد از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ثابت را به مجمع عمومی فوق‌العاده پیشنهاد کردند.

افزایش سرمایه بیمه کوثر از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، براساس تصمیم اعضای هیات‌مدیره شرکت، افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 3هزارو527میلیاردو777میلیون ریال به بیش از 6هزارو425میلیاردو26میلیون ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها به مجمع عمومی فوق‌العاده پیشنهاد شد.
  نوید خاندوزی با بیان اینکه این میزان افزایش سرمایه به منظور رعایت مقررات و پذیرش سهم نگهداری بالاتر و حفظ قبول اتکایی از داخل کشور به مجمع عمومی فوق‌العاده پیشنهاد شده است، افزود: افزایش سرمایه یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده است.
  مدیر اقتصادی و سرمایه‌گذاری بیمه کوثر با تاکید بر اینکه این افزایش سرمایه موجب افزایش فعالیت‌های بیمه کوثر در بخش‌های اقتصادی سودده بیمه ای و ورود شرکت به عرصه‌های جدید خواهد شد، تصریح‌‌کرد: این امر همچنین موجب افزایش سهم نگهداری ریسک شرکت، رشد بازدهی سهام برای سهام‌داران حقیقی و حقوقی می‌شود که این امر به معنای افزایش اعتبار بیمه کوثر خواهد بود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو